česky english Vítejte, dnes je pondělí 11. prosinec 2023

Nízkoprofilová 3G, LTE a MIMO anténa Similis

11.04. 2016 | Zprávy
Similis antenna.jpg

Společnost Antenova vyrábějící antény, případně anténní RF moduly pro M2M a IoT, odhaluje novou SMT anténu s názvem Similis, jež disponuje výjimečně malými rozměry pro 3G, LTE a MIMO aplikace.

S rozměry 40 x 10 x 1,6 mm je anténa Similis dvakrát nižší než populární loňská Lucida. Neobvykle tenká Similis anténa bude bez pochyb jednou z nejmenších antén na trhu

Antenova vyvíjela anténu Smilis s ohledem na specifický trh M2M a IoT aplikací, kde místa je málo, a tak jsou úsporné rozměry opravdovou výhodou - zejména když poskytují užší profil než vedoucí bezdrátové moduly, které zpravidla dosahují výšky nad 2 mm.

Tato nová anténa je vhodná také pro Femto/base stanice, mobilní zařízení, dálkový monitoring, moderní elektroměry, síťové prvky a wearable technologie.

Stejně jako všechny antény společnosti Antenova tak i Similis je navržen k integraci v zařízeních, takže se nezapomnělo na různé druhy umístění v rámci DPS a jevy, jež by mohly ovlivnit funkčnost antény, což z této nové antény dělá snadno integrovatelný produkt do většiny návrhů.

Similis je nejnovějším přírůstkem ze skupiny antén typu lamiiANT vyrobených z dielektrik vysoké kvality a sklolaminátu.

Společnost Antenova předváděla antény Similis na výstave Embedded World spolu s dalšími zařízeními. Více informací zde