česky english Vítejte, dnes je neděle 10. prosinec 2023

CST - Computer Simulation Technology převzata společnosti Dassault Systèmes

14.11. 2016 | Zprávy
Autor: Milan Klauz
CST.png

V tichosti proběhlo začátkem října převzetí německé firmy CST - Computer Simulation Technology, výrobce software pro elektromagnetické simulace, francouzskou společností Dassault Systèmes (3DS), známou zejména ze světa 3D CAD a PLM software. Dassault bude integrovat CST software do své nově vzniklé platformy 3DEXPERIENCE, aby mohl rozšířit nabídku EM simulací pro autonomní vozidla, propojené domy, lékařské zařízení, nositelnou elektroniku a další chytrá technická řešení.

CST STUDIO SUITE je velmi dobře známá sada EM simulačních programů, která se používá k ověření návrhů elektronických zařízení z pohledu požadovaného chování, spolehlivosti a bezpečnosti. Uživatelé, mezi které patří celá řada významných společností, jako jsou např. Airbus Defence a Bosch Group, mohou rychle a přesně simulovat chování elektronických a elektrotechnických zařízení v celém kmitočtovém pásmu.

Dessault Systèmes je se svými více než 210 tisíci zákazníky po celém světě velmi dobře zavedeným dodavatelem 3D programových nástrojů, jako jsou Catia, Solidworks, Simulia, a dalších.

Zpráva Dassault Systèmes: www.3ds.com/press-releases/single/dassault-systemes-completes-cst-acquisition/

Zpráva CST: www.cst.com/company/3ds

(mklauz) @dps-az.cz