česky english Vítejte, dnes je úterý 28. květen 2024

Chytrá fleška ThePhotoStick umí načíst a zálohovat tisíce fotek v mžiku

21.01. 2017 | Zprávy
Autor: Milan Klauz
PhotoStick.png

Před nedávnem jsem se zmínil o Xtra-PC, kterým si můžete vylepšit svůj starý počítač, a už tu je další produkt podobného druhu - ThePhotoStickTM.

ThePhotoStick je jednoduše řečeno fleška do USB portu, na kterou si můžete ukládat své fotografie. Ale pozor, není to jen tak obyčejná flash paměť, kterou si můžete kdekoliv koupit. Tato fleška obsahuje software, který umožní velmi rychle načíst a uložit až 60 tisíc fotografií a videí a to i jedním kliknutím – stejná operace na obvyklou flešku trvá celou věčnost.

Pochopitelně lze fotografie ukládat třeba na cloud, ale spolehněte se na to.

ThePhotoStickTM pracuje jak na počítačích s Windows, tak i s Mac OS. K dispozici jsou 3 verze podle velikosti paměti - 8 GB umožní uložit až 3500 fotografií a stojí 40 dolarů, 64 GB uloží až 30 tisíc fotek za 90 dolarů a 128 GB uloží až 60 tisíc fotografií za 160 dolarů (v současné době je lze ale získat s velkou slevou).

Protože jsem od stejných lidí koupil zmíněnou flešku Xtra-PC popsanou na tomto webu, mohu se podělit o zkušenosti s nákupem a proclením – objednávku na webu zaplatíte kreditní kartou a asi za dva týdny obdržíte sdělení České pošty, že u ní máte zásilku, kterou je potřeba proclít (s nabídkou, že vám to mohou proclít i oni). Poštovné, proclení a DPH přijde zhruba na dalších 500 Kč (podle hodnoty flešky) které poště doplatíte.

PhotoStick-02

(mklauz) @dps-az.cz