Osciloskopy řady SDS2000X-E. Do 350 MHz s 2 GS/s
31.01. 2019 | Zprávy
Autor: Jan Robenek
01.jpg
Pokud jde o šířku pásma, přístroje se dvěma analogovými vstupy umožňují volbu mezi 200 MHz a 350 MHz, nabízí maximální vzorkovací rychlost 2 GS/s, dále pak paměť definující pro každý z kanálů až 28 milionů bodů a stanoví též rychlosti až 110 000, resp. 400 000 wfm/s (normal / sequence). Poplatně práci se smíšenými signály (MSO) lze rovněž zvolit dalších souběžných 16 číslicových kanálů. Systém na svém sedmipalcovém TFT LCD podporuje např. výstupy s Bodeho diagramy. V případě potřeby zapojíme externí modul 25MHz generátoru AWG napájeného přes USB, příp. též obdobně řešený Wi-Fi adaptér sloužící k bezdrátovému řízení a také monitorování.