česky english Vítejte, dnes je čtvrtek 20. červen 2024

Výhodná cenová nabídka na ECAD/MCAD návrhový systém Fusion 360

07.07. 2020 | Zprávy
Autor: Milan Klauz
obr_300x225.png

Začátkem roku jsme přinesli zprávu o sloučení návrhového programu Eagle s MCAD programem Fusion 360. Společnost Autodesk tak vytvořila jednu návrhovou platformu, která umožňuje nakreslit schematické zapojení, navrhnout desku plošných spojů, a tu jedním kliknutím převést do prostředí mechanického návrhu. Celá sestava se nazývá Fusion 360 a zahrnuje Eagle Premium, čili program Eagle na nejvyšší úrovni a vlastní 3D MCAD program Fusion 360.

V současné době nabízí Autodesk výraznou slevu na 1roční a 3leté předplatné programu Fusion 360 (snížené předplatné na 1 rok stojí necelých sedm tisíc Kč). Výhodná je zejména 3letá varianta, která umožní používat program za sníženou cenu po dobu 3 let. Zde je potřeba vysvětlit, že Autodesk své produkty dodává pouze ve formě pronájmu (předplatného) na určitou dobu, například měsíc, rok, 3 roky.

Nabízené snížené předplatné není žádná velká finanční položka, která je navíc odečitatelná z nákladů, protože se nejedná o nákup. Fusion 360 umožní navrhovat desky plošných spojů, stejně jako provést mechanický návrh okolí v 3D prostoru. Nakreslené schéma je možné odsimulovat pomocí vestavěného Spice simulátoru, navrženou desku zase zkontrolovat na termální poměry na desce.

Integrace programu Eagle do programu Fusion 360 sice změnila původní známý vzhled prostředí Eagle, ale zase sjednotila oba programy do jednoho vizuálního celku.

Více informací o zvýhodněné nabídce je zde.

mklauz@dps-az.cz