česky english Vítejte, dnes je čtvrtek 20. červen 2024

Zájem o PADS Pro Premium roste a Siemens EDA připravuje zajímavé nabídky

19.07. 2022 | Zprávy
Autor: Milan Klauz
01.jpg

PADS Professional (PADS Pro) se stal po uvedení jeho rozšířené verze nazvané PADS Pro Premium žádaným nástrojem pro komplexní návrh desek. Hlavní rozdíl je v ročním pronájmu software (PADS Pro Premium), který je jenom o trochu vyšší, než cena údržby zakoupeného software (PADS Pro). Uživatel má vždy k dispozici aktuální verzi programu a navíc 3 aplikace, které běží na cloudu (vyhledávání dostupnosti a cen součástek, stahování knihovních prvků součástek z webu PartQuest a spolupráci se vzdálenými členy vývojového týmu.

Software PADS Pro Premium, který je odvozený od high-end software Xpedition, zajišťuje kompletní kreslení schématu a návrh desek, sketch router, analog/mixed simulace, analýzy signálové integrity, návrh Rigid-Flex, RF a High-Speed desek, vzájemnou kooperaci s návrhem mechaniky v MCAD systému, atd.

Siemens EDA, pod nímž se skrývá dřívější Mentor Graphics, původní výrobce programů PADS, připravuje zajímavé nabídky, které mají podpořit další rozšíření programu PADS Pro Premium. Cílem je například podpořit zavedení programu za výrazně zvýhodněných podmínek u začínajících firem (startups) a pracovišť, které navrhují desky na zakázku (tak zvané Service Bureau).

Více informací o PADS Pro Premium najdete na webu výrobce, video a další informace jsou také na webu lokálního distributora programu.

mklauz@dps-az.cz