česky english Vítejte, dnes je úterý 05. prosinec 2023

Anritsu software rozšiřuje možnosti měření a analýz IQ dat v oblasti Field Spectrum Analysis

26.07. 2022 | Zprávy
Autor: Milan Klauz
obr1_new.jpg

Společnost Anritsu Corporation uvedla na trh software IQ Signal Master Vector Signal Analysis MX280005A, které umožňuje rozšířit možnosti měření a analýz při zpracování souborů IQ dat zachycených na spektrálních analyzátorech Field Master Pro™ MS2090A, Remote Spectrum Monitor MS27201A a Remote Spectrum Monitor MS2710xA. Toto software je navrženo pro použití při náročných úlohách spektrálních analýz, inspekci RF spektra, zachycení nelegálních signálů, ochraně licencovaného spektra a analýze radarových a EW signálů.

Sestava nových funkcí v software umožňuje uživateli analyzovat modulaci zachycených signálů nebo přehrát zachycená IQ data s lepším rozlišením. Software také zahrnuje prohlížeč IQ dat, který zajišťuje rychlou a jednoduchou metodu interpretace obrázků zachycených IQ dat, čímž umožňuje vybrat data se zajímavými informacemi.

Volitelný konvertor formátu IQ souboru umožňuje, aby IQ data zachycená s použitím spektrálního analyzátoru od Anritsu byla převedena na formát vyžadovaný vektorovým signálním generátorem Anritsu MG3710E.

Celá zpráva zde

mklauz@dps-az.cz