česky english Vítejte, dnes je sobota 20. červenec 2024

Nové eFuse Vishay jdou cestou menšího odporu

17.03. 2023 | Zprávy
Autor: Jan Robenek
01.png

Ve společnosti Vishay Intertechnology nedávno představili čtyři nové integrované obvody typu e-pojistky, které v pouzdrech TDFN o velikosti 3 x 3 mm nabízí stavitelné proudové omezení a také přepěťovou ochranu OVP.

Protože většina podobných řešení podporuje napětí pouze do 18 V, výrobce se u svých spínačů zátěže s jedním kanálem rozhodl pro vstupní napěťový rozsah umožňující pracovat v širokém rozmezí od 2,8 V až do 23 V, zatímco součástky na vstupu ještě snáší stejnosměrných 28 V. 3,5A obvody SiP32433A/B pak společně s 6A prvky SiP32434A/B nabízí nejen potřebné řízení, ale též nezbytné ochrany zjednodušující celý návrh s minimálním počtem vnějších součástek. Novinky se uplatní v průmyslových zapojeních, medicíně, robotice, spotřební elektronice, domácí automatizaci, herních konzolích apod. V porovnání s předchozí generací výrobce rovněž zapracoval na odporu v sepnutím stavu, který aktuálně činí 78, resp. 33 miliohmů.

Více informací najdete v celé zprávě Vishay Intertechnology eFuses Offer Wide 2.8 V to 23 V Operating Voltage Range With Active Reverse Blocking.

robenek@dps-az.cz