česky english Vítejte, dnes je úterý 23. duben 2024

Přijeďte na výstavu Focus on PCB (17-18. 5. 2023) v severoitalském městě Vicenza

09.05. 2023 | Zprávy
Autor: Milan Klauz
01.jpg

Pokud navrhujete, vyrábíte, osazujete desky plošných spojů, dodáváte materiál / elektromechanické součástky pro DPS a nabízíte navazující služby, nenechte si ujít výstavu Focus on PCB, která se koná v severoitalském městě Vicenza ve dnech 17.-18. 5. 2023. Výstavu organizuje Norimberské výstaviště ve spolupráci se svojí Italskou výstavní skupinou.

Tato ojedinělá akce v Evropě, u které tvoří desky plošných spojů jediný námět mezinárodní výstavy, cílí na italské a evropské firmy, kterým nabízí příležitost prezentovat se s nejnovější technikou, inovativními aplikacemi, nastupujícími trendy i svými službami. Cílem výstavy je dát dohromady návrháře desek i výrobce, EMS firmy, dodavatele materiálu a navazujících služeb.

I když lze očekávat, že hlavními vystavovateli i návštěvníky budou zejména firmy a lidé z Itálie, tato výstava nabízí dobrou příležitost pro blízké země, včetně České republiky a Slovenska. Itálie sama má velmi vyspělý průmysl elektroniky a nabízí tak příležitost k navázání nových obchodních kontaktů.

Výpis vystavovatelů podle jednotlivých témat výstavy je k dispozici na adrese: focusonpcb.it/en/exhibitors-list/

Na výstavě se budou po oba dva dny konat konference a workshopy, jejichž přehled je uveden na adresách focusonpcb.it/en/conferences_program/ a focusonpcb.it/en/workshops_en/

Výstava bude také dějištěm soutěže v ručním pájení, kterou pořádá IPC (IPC Hand Soldering Competition).

Vicenza, kde se výstava pořádá, je historické město v severní Itálii mezi Veronou a Benátkami, snadno dostupné autem, letecky (například letiště Treviso u Benátek) i vlakem na hlavní trati Verona - Benátky. Na webové stránce výstavy (Focus on PCB) se můžete registrovat a získat vstupenku zdarma.

mklauz@dps-az.cz