česky english Vítejte, dnes je pondělí 11. prosinec 2023

Veletrh SPS 2023: rozšíření výstavní plochy na 16 hal

05.08. 2023 | Zprávy
Autor: SPS
01.jpg

V rámci 32. ročníku veletrhu SPS – Smart Production Solutions – se v Norimberku ve dnech 14. – 16. listopadu 2023 očekává přibližně 1 300 vystavovatelů. Aktuální údaje o počtu rezervací vystavovatelů ukazují zřetelný nárůst významu veletrhu ve srovnání s loňským ročníkem, a tedy i vývoj veletrhu směrem ke stavu před koronavirem. Z tohoto důvodu pořadatel Mesago Messe Frankfurt rozšířil výstavní plochu o dvě veletržní haly.

V 16 výstavních halách – a tedy o dvě více než v roce 2022 – budou mít návštěvníci veletrhu možnost seznámit se s nejnovějšími trendy a vývojem v oblasti chytré a digitální automatizace, osobně si pohovořit s odborníky a najít řešení pro své projekty v oblasti automatizace. „Loňský ročník jasně ukázal, jak velký význam má veletrh SPS pro automatizační firmy, které tak mohou navázat na důležitou osobní a odbornou diskuzi s návštěvníky z uživatelských odvětví. Poptávka je v mezičase tak vysoká, že jsme se pro letošní ročník SPS rozhodli veletržní areál rozšířit o haly 3C a 8, tedy na celkem 16 hal,“ říká Sylke Schulz-Metzner, viceprezidentka SPS.

Friedrich P. Link, jednatel společnosti LQ Mechatronik-Systeme GmbH: „S důvěrou se těšíme na naši letošní účast na SPS. V uplynulých letech jsme čelili krizím a výzvám a intenzivně jsme pracovali na dalším rozvoji našich výrobků a služeb. Nemůžeme se dočkat, až v hale 8 stávajícím zákazníkům i novým zájemcům představíme naše řešení.“

Cílené vedení návštěvníků

Veletrh SPS je rozdělen do osmi hlavních témat, která jsou rozmístěná v těchto 16 výstavních halách. V dolní polovině výstaviště je pozornost zaměřena na technologie elektrických pohonů, mechanickou infrastrukturu a systémová řešení v oblasti senzoriky, ve střední části na průmyslovou komunikaci a software a IT ve výrobě a v horní části haly na technologie rozhraní, řídicí technologie, rozhraní člověk-stroj a systémová řešení v oblasti senzoriky. Hlavní body témat mají návštěvníkům především zprostředkovat orientaci v místě konání akce a možnost získat ucelený přehled o oblasti jejich zájmu.

Ústřední body nových hal

Haly 3C a 8, které jsou letos nové, se zaměřují na následující oblasti:

v hale 3C najdou zájemci dodavatele z oblasti mechanické infrastruktury, řídicích technologií a softwaru a IT ve výrobě. Patří mezi ně společnosti jako Rittal GmbH & Co. KG, EPLAN GmbH & Co. KG, Rockwell Automation GmbH a Eaton Electrical Systems Ltd, které budou v moderní hale návštěvníkům SPS prezentovat své portfolio.

Vystavovatelé jako LQ Mechatronik-Systeme GmbH, ROSE Systemtechnik GmbH nebo dokonce Beijer Electronics AB nabídnou v hale 8 širokou škálu produktů a řešení v oblasti řídicí technologie a rozhraní člověk-stroj jakožto obsahové rozšíření a propojení hal 7 a 9.

Aktuální informace

Na adrese sps-exhibition.com pořadatel pravidelně sděluje aktuální informace týkající se veletrhu. Zájemci se zde mohou také vyčerpávajícím způsobem informovat o návštěvě této akce a také o hlavních bodech veletrhu SPS 2023 a doprovodném programu.
(Press photo. Copyright: Mesago Messe Frankfurt GmbH/ Malte Kirchner)