česky english Vítejte, dnes je neděle 17. říjen 2021

PADS Professional – PADS příští generace Využijte výhodnou nabídku na jeho nákup

PADS Professional od společnosti Mentor má s původním programem PADS společný prakticky pouze název. Je totiž odvozen od high-end systému Xpedition téže firmy a nabízí vyspělou techniku kreslení schémat a návrhu desek včetně všech potřebných simulací (obvodové, signálové a napájecí integrity, teplotní). Je určen pro návrh HDI, RF a rigid-flex desek a desek s embedded součástkami, a to v souběžném 2D a 3D prostředí. Klasický autorouter je nahrazen nejnovější technikou routování zvanou Sketch Routing, která umožňuje rychle položit plošné spoje individuálně i hromadně pouhým naznačením směru routování. Vyspělé možnosti archivace návrhu a jeho schvalování (review) pomáhají provést návrh rychle a správně, zatímco výstupy pro výrobu pokrývají všechny požadavky. Nové moderní prostředí schematického editoru nabízí všechny potřebné funkce, které by uživatel u programu této třídy očekával. Otázkou by mohlo být, proč nyní firma Mentor, byť dočasně, nabízí tento výkonný návrhový systém za poloviční cenu. K odpovědi je potřeba vědět, že PADS Professional byl vyvinut jako mezičlánek mezi klasickým programem PADS a high-end návrhovým systémem Xpedition, čemuž odpovídá i jeho cena. Důvodem pro tuto dočasnou akci je snaha uvést PADS Professional jako nového nástupce současných programů PADS, které se tak stávají levnější variantou pro návrh desek.

PADS Professional – PADS příští generace Využijte výhodnou nabídku na jeho nákup

Pokud tedy uvažujete o upgradu svého programu PADS (ať už aktuální, nebo starší verze) nebo prostě hledáte nový výkonný nástroj pro návrh desek plošných spojů, potom je PADS Professional ta správná volba ve správnou dobu.

Zájemcům o program PADS Professional je k dispozici zkušební verze vč. praktického návodu a instruktážních videí nebo je možné si vyžádat jeho předvedení u distributora – firmy CADware s.r.o.

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik