česky english Vítejte, dnes je úterý 05. červenec 2022

PADS Professional si nyní lze i výhodně pronajmout

PADS Professional, nástupce programů PADS pro návrh DPS, lze do konce března 2020 pronajmout na jeden rok za velmi výhodných podmínek − několik tisíc Kč měsíčně. Pokud se uživatel po vypršení pronájmu rozhodne pro nákup, dostane za pronájem slevu, která mu již vynaložené finanční prostředky zčásti vynahradí. Pronájem zahrnuje i zdarma přístup do výukové databáze videí a licence pro vytváření rigid-flex a pro automatizované ladění délek spojů.

PADS Professional si nyní lze i výhodně pronajmout

Původní program PADS (momentálně dodávaný pod názvem Classic, označovaný také jako Standard) v současné době již nestačí předním vývojářům pro realizaci stále složitějších motivů na desce. Z tohoto důvodu vznikl zbrusu nový program PADS Professional v modernějším pojetí a s funkcemi odvozenými od high-end programu Xpedition, rovněž od společnosti Mentor. Tím je tento program předurčen pro intuitivní tvorbu komplexních desek, navíc s plnou návazností na Xpedition. PADS Professional disponuje pokročilými nástroji pro tvorbu diferenciálních párů a skupin spojů se stejnou délkou (stejnými návrhovými pravidly), ale přináší i další možnosti. Jako příklad lze uvést definování návrhových pravidel na desce, která se mohou lišit v rámci vrstev, skupin spojů i specifických oblastí na desce (např. v okolí BGA obvodu) definovaných na libovolném počtu vrstev. Návrháři jistě ocení výrazné zrychlení návrhu pomocí Sketch routeru, stejně jako možnosti inteligentního využití částí navržené desky (Design Reuse).

PADS Professional lze pronajmout i s rozšířením pro tvorbu RF motivů (mikrovlnných obvodů) na desce a podporu FPGA, které představují špičkovou technologii. Online spolupráce s ADS od Keysight v modulu RF nebo schopnost přemístit připojené vývody FPGA tak, aby se návrh desky maximálně zjednodušil, patří k ojedinělým funkcím ve světě elektronických návrhových CAD programů. Rychlé seznámení s programem umožňuje úvodní dokument podporován řadou videí.

Více informací o pronájmu na webu lokálního distributora (www.cadware.cz/aktuality/akce-a-slevy/id:3527/pronajem- -pads-professional), stejně jako na stránkách programu (https://www.pads.com/promotions/get-more-pads-pro).

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik