česky english Vítejte, dnes je sobota 20. červenec 2024

Nové generátory funkcí české výroby

Zabýváte se elektronikou a zvažujete koupi generátoru funkcí, který by zkvalitnil, zjednodušil a zrychlil Vaši práci? Sedm let jsme naslouchali našim zákazníkům z celé Evropy a nyní jsme ve spolupráci s několika dalšími českými firmami zahájili sériovou výrobu ryze českého přístroje, který splní Vaše přání a požadavky.

Sigenol DDS7 slouží ke generování měřicích a testovacích napěťových signálů ve frekvenčním pásmu až do 23 MHz. Podporuje širokou škálu modulací těchto signálů jako je amplitudová modulace (AM), frekvenční modulace (FM) včetně režimu logaritmické nebo harmonické závislosti výstupní frekvence na vstupním napětí, frekvenční klíčování (FSK), fázové klíčování (PSK), pulzně-šířková modulace (PWM), spínání výstupních signálů (BURST) a několik typů rozmítání frekvence (SWEEP), přičemž lze díky třem nezávislým vstupům a třem výstupům využívat i více těchto modulací současně.

Nové generátory funkcí české výroby

Sigenol DDS7 má vynikající toleranci frekvence výstupních signálů až 0,0002 % (tj. 2 ppm), celkové harmonické zkreslení –66 dB, maximální amplitudu 20 V špička-špička, přesný výstupní attenuátor a čas náběžné a sestupné hrany obdélníkového signálu pouhých 8 ns. To pro Vás znamená, že můžete mít ve své laboratoři profesionální přístroj použitelný i pro velmi náročná měření.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.sigenol.cz. Pořiďte si do své laboratoře Sigenol DDS7 přímo od českého výrobce se slevou 5 % pro čtenáře časopisu DPS A-Z. Kód slevy: „DDS7DPS“.