česky english Vítejte, dnes je středa 24. červenec 2024

Nové řídicí jednotky Kolver

Kontrola úhlu a nastavení momentu dotažení | Rozsah 0,3–35 Nm

V průmyslu můžete potřebovat různé kontrolní strategie a řešení

Mezi nejčastější případy patří nastavení točivého momentu s dotaženým úhlem a ovládáním s úhlem sledování točivého momentu.

Krouticí moment / úhel natočení

Hlavními parametry, které budou kontrolovány, jsou utahovací moment působící na šroub a úhel natočení šroubu, s prioritním zaměřením na hodnoty momentu. Pokud se dosáhne točivého momentu a úhlu nastaveného v systému, motor se automaticky zastaví a označí OK cyklus, jinak generuje chybu (červená LED).

Nové řídicí jednotky Kolver

Úhel natočení

Hlavním parametrem, který je možno ovládat, je úhel otočení šroubu. Motor se automaticky zastaví, když je dosažena předem nastavená hodnota úhlu, a označí OK cyklus (zelená LED zapnuto).

Řada PLUTO EDU2AE

Nabízí výhody přesného momentu řízených šroubováků za zlomek ceny šroubováků s funkcemi nabízených konkurencí. Další vlastnosti: krouticí moment, nastavitelný točivý moment s rychlostí dopředu a dozadu, výběr tvrdého nebo měkkého spoje, pomalý čas rozběhu, min. a max. upevnění času, regulace točivého momentu pravý a levý a jen na modelu HP: šroubováku, max. čas točivý moment, Auto reverse, (Nm nebo in.lbs). Standardně u všech jednotek: možnost spínaní přes rozhraní: start, reverz, točivý moment dosáhl signálů chybový signál, nouzové zastavení.

Hlavní rysy a přednosti profesionálních šroubováků Kolver

– 8 různých programů s možností změny každého parametru: točivý moment, otáčky, typ spoje, počet šroubů, počet chyb, minimální nebo maximální čas pro šroub, náběhový čas, Auto revers, automatické přepínání na další program s jakoukoliv sekvencí, nemožnost přejití na jiný program bez dokončení sestavy.

  • Uživatelsky příjemné menu
  • Nm a lbf.in jednotka
  • Ochrana heslem
  • Kvalita a přesnost

Nyní lze realizovat naše stávající regulátory s následujícími funkcemi:

  • PC programování (na zadním panelu): je možné nastavit, změnit a uložit všechny parametry díky našemu novému softwaru EDU EXPAND. PC. EDU EXPAND komunikuje s řídicí jednotkou přes miniUSB nebo RS232.
  • Nahrávání/programování na USB flash disk (na čelní panel): výsledky každého šroubování můžete nyní uložit přímo na USB. Je také možné vkládat přes USB všechny parametry/ programy, které již byly nastaveny v EDU EXPAND. Stačí připojit USB a kliknout na vybrané programy v nabídce.

www.azt.cz