česky english Vítejte, dnes je pondělí 15. červenec 2024

AMPER 2014 – prostor pro inovace v oblasti elektroniky a elektrotechniky

Organizátoři veletrhu AMPER 2014 – společnost Terinvest Vás zve k účasti na největší odborné události v oblasti elektrotechniky, elektroniky, automatizace, ICT, osvětlení a zabezpečení, která se bude konat v termínu 18.–21. 3. 2014 na brněnském výstavišti. Veletrh svým vystavovatelům nabízí ideální prostor pro navázání nových obchodních vztahů v zemi se silným průmyslovým a lidským potenciálem.

Mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace, ICT, zabezpečení a osvětlení AMPER, se pyšní svou dlouholetou působností, neustále vzrůstajícím počtem spokojených návštěvníků a účastí vystavovatelů světoznámých firem z České republiky a ze zahraničí. V současné době jde o nejvýznamnější elektrotechnický veletrh v České republice, který svým obchodním významem zasahuje do celé střední a východní Evropy. Pravidelně se jej účastní více než 600 vystavovatelů a 40 000 návštěvníků s rozhodovacími pravomocemi z řad managementu firem a odborné veřejnosti. Veletrh AMPER svým vystavovatelům přináší ideální prostor pro navázání nových obchodních vztahů, posílení image značky, upevnění konkurenční pozice firmy a vztahů se stávajícími zákazníky a v neposlední řadě efektivní prezentaci a propagaci novinek (propagace nejen na samotném veletrhu, ale také prostřednictvím odborných mediálních partnerů veletrhu – články na odborných portálech a v odborných tištěných médiích a na webu amper.cz). Efekt samotného veletrhu přesahuje hranice výstaviště i termín jeho konání.

AMPER 2014 – prostor pro inovace v oblasti elektroniky a elektrotechniky 1

Seznamte se s vystavovateli

Aktuálně je na 22. ročník veletrhu AMPER přihlášeno již téměř 400 vystavovatelů, kteří v prostorách brněnského výstaviště, konkrétně v halách evropské úrovně P, V a F, budou prezentovat své produkty, projekty a technologické inovace. Přidat se k nim můžete i vy!

AMPER 2014 – prostor pro inovace v oblasti elektroniky a elektrotechniky 2

Mezi těmito již čtyřmi stovkami přihlášených vystavovatelů jsou dílčí obory zastoupeny zvučnými jmény. V sektoru automatizace se jedná například o společnost se zaměřením na dodávky výpočetní techniky – AutoCont Control Systems, DYGER – distributora výrobků firmy BECKHOFF Automation pro Českou republiku a Slovensko, ifm electronic – předního výrobce komponent pro průmyslovou automatizaci, dále pak společnosti: BALLUFF CZ, MICROSYS, Murrelektronik CZ, SICK, EUCHNER electric, Rockwell Automation, TECON, TURCK, OMRON či nováčka na trhu i na samotném veletrhu AMPER, firmu Pilz Czech.

AMPER 2014 – prostor pro inovace v oblasti elektroniky a elektrotechniky 3

Tradičními vystavovateli z oblasti elektroenergetiky, transformátorů, kabeláží, izolačních materiálů, elektroinstalační techniky a inteligentních elektroinstalací, kteří ani v příštím roce nebudou na veletrhu AMPER chybět, jsou firmy: POWER – ENERGO, ESTA, FULGUR BATTMAN, ENSTO Czech, KOČÍ – VALÁŠEK, Elpro-Energo, ELEKTROKOV ZNOJMO, SILENT – CZECH, LABARA, TOP CENTRUM – JAROSLAV NOVÁK, MP ELEKTRONIK TECHNOLOGIE, PBT Rožnov p. R., SENO, PZK BRNO, KLAUKE z. NITSCH, THONAUER, ELEMAN, OBZOR, výrobní družstvo Zlín, Arkys, KOPOS KOLÍN, GHV Trading, ELFIS, ZPA Smart Energy, OSMONT a ELEKTROSVIT Svatobořice.

Veletrh AMPER každým rokem nabízí bonitní příležitost pro úspěšnou obchodní prezentaci Vaší společnosti. Tuto skutečnost potvrzuje i plánovaný „comeback“ jednoho z největších výrobců rozvaděčů, systémových řešení a služeb pro datová centra v regionu EMEA, společnost CONTEG, která se naposledy zúčastnila veletrhu AMPER v roce 2010. Dalším příkladem je i účast společnosti RestoreOne, která oproti své premiérové účasti na minulém ročníku veletrhu navyšuje výstavní plochu o 100 %. Společnost RestoreOne se zaměřuje na oblast energetických projektů, speciálně pak na problematiku fotovoltaických elektráren a využití LED světelných zdrojů v komerčním prostředí.

Na veletrh AMPER 2014 je v současné chvíli přihlášeno také 60 zahraničních společností, a to z 12 zemí.

ZLATÝ AMPER

V rámci veletrhu AMPER se již tradičně uskuteční ZLATÝ AMPER aneb soutěž o nejpřínosnější exponát veletrhu. Historicky nejvyšší počet přihlášených exponátů do této soutěže se uskutečnil v rámci veletrhu AMPER 2013, kdy 30 významných firem vyslalo do soutěžního klání 34 novinek. Přihlášené exponáty hodnotí odborná komise, kterou tvoří mimo jiné odborníci z ČVUT Praha, VUT Brno, ZČU Plzeň, VŠB-TU Ostrava, SAV a EZÚ Praha. Na základě tohoto hodnocení komise udělí až 5 ocenění ZLATÝ AMPER 2014 a 5 čestných uznání nejpřínosnějším exponátům veletrhu. Slavnostní předávání ocenění „technickým zázrakům“ ZLATÝ AMPER 2014 proběhne v prostorách Hvězdárny a planetária Brno.

AMPER 2014 – prostor pro inovace v oblasti elektroniky a elektrotechniky 4

Doprovodný program

Kromě expozic vystavovatelů bude pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný program tvořený odbornými semináři, konferencemi, školeními, specializovanými fóry a setkáními. Doprovodný program bude zasahovat do všech nomenklaturních oborů zastoupených na veletrhu AMPER 2014. Témata seminářů se budou dotýkat bezpečnosti v automatizaci, požární bezpečnosti, energie a elektroniky budoucnosti, perspektivy v automatizaci, inteligentních budov a osvětlení, plošných spojů a elektronických součástek a v neposlední řadě elektromobility, ICT systémů a robotiky.

Podrobnější informace naleznete na www.amper.cz. Terinvest, spol. s r. o., Bruselská 266/14, 120 00 Praha 2, tel.: +420 221 992 144, +420 724 612 057.