česky english Vítejte, dnes je středa 24. červenec 2024

Nenechte si ujít pražské veletrhy

FOR ELECTRON, FOR ENERGO, FOR AUTOMATION A FOR ELECTRON MOTION 2013

Mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky a energetiky – FOR ELECTRON 2013 se bude konat 19.–21. listopadu 2013 v nově vybudovaných halách areálu PVA EXPO PRAHA Letňany. V současné době se jedná o nejmodernější veletržní prostory v Praze. Souběžně s ním se budou konat veletrhy FOR ENERGO – 2. mezinárodní veletrh výroby a rozvodu elektrické energie, FOR AUTOMATION – 2. mezinárodní veletrh automatizační, regulační a měřicí techniky a nově také veletrh FOR ELECTRON MOTION – 1. veletrh elektromobilních, hybridních dopravních prostředků a infrastruktury a mezinárodní odborný veletrh technického zařízení služeb – VODA – KLIMA – VYTÁ- PĚNÍ.

Najdete na veletrhu

V současné době je na veletrh přihlášena řada významných firem jako například jeden z leaderů v oboru elektroinstalační techniky v ČR, společnost ABB – divize Elektro Praga, pro kterou je účast na elektrotechnické výstavě v Praze tradičním způsobem prezentace a možností představit svým stávajícím i novým zákazníků novinky.

Na veletrhu se představí i společnost inwolf s.r.o., která je výhradním distributorem britského zásuvkového systému Mainline. Tento systém především nabízí jedinečné řešení vedení elektřiny a dat v jedné liště, neuvěřitelně rychlou instalaci se zachováním všech bezpečnostních kritérií, absolutní svobodu v počtu přípojných míst, snadnou kontrolu nad připojením a v neposlední řadě konkurenční výhodu.

Pražskou energetiku návštěvníci najdou hned na dvou expozicích. V části věnované veletrhu FOR ENERGO nabídne jako vždy řadu zajímavých exponátů a odborní poradci budou poskytovat informace o službách či zvýhodněných nabídkách pro zákazníky. V druhé části pak bude prezentovat projekty v oblasti e-mobility, kterým se věnuje dlouhodobě. Kromě budování sítě nabíjecích stanic a využívání elektromobilů ve firemním vozovém parku provozuje také půjčovnu elektrokol PREkolo.

Své místo si našly na veletrhu i přední firmy v oboru kabelové techniky, jako jsou Lapp Kabel, celosvětový výrobce a dodavatel připojovacích a ovládacích kabelů ÖLFLEX®, datových kabelů a komponentů pro automatizaci UNITRONIC ®, optických systémů přenosu dat HITRONIC®, průmyslových konektorů EPIC®, kabelových vývodek SKINTOP®, systémů ochranných hadic SILVYN® pro kabely, systémů pro průmyslový ethernet ETHERLINE® a označovacích systémů FLEXIMARK®. Německá firma Helukabel, která disponuje velmi širokým sortimentem ve svém novém logistickém centru, je připravena ve velmi krátkém čase dodávat svoje výrobky zákazníkům po celém světě. Také společnosti Heiru CZ či Prekab nabídnou návštěvníkům své novinky.

Veletrh FOR AUTOMATION je zastoupen předními výrobci z oblasti průmyslové automatizace, jako je firma TURCK, jejíž novinkou je zaměření na vývoj a výrobu zákaznických aplikací. V návaznosti na senzorovou techniku, propojovací doplňky a sběrnicové komponenty rozšířila společnost nabídku o programovatelné jednotky a RFID technologie.

V sortimentu firmy Tecon, která se také na veletrhu představí, jsou programovatelné automaty firmy Koyo, grafické operátorské panely Weintek či ethernetové přepínače firem Korenix a Oring. Sortiment doplňují průmyslové PC firmy Lanner.

U firmy Kardex Remstar se mohou návštěvníci těšit na moderní skladovací systémy, které umožňují co nejefektivnější skladování a vychystávání zboží. Díky jejich flexibilní konstrukci se maximálně využívá prostor skladu. Navíc šetří místo, a tím i peníze majitele. S jejich pomocí lze dosáhnout až o 80 % efektivnějšího využití skladového prostoru.

Novinkou společnosti AHLBORN.CZ je přístroj ALMEMO 710. Jedná se o univerzální přístroj a datalogger s dotykovým displejem nové generace V7 pro mobilní i stacionární použití 10 měřicích vstupů pro všechny analogové i digitální D6 a D7 ALMEMO snímače.

TOP INSTRUMENTS představí významné výrobce snímacích prvků na světovém trhu. Jedná se o švýcarskou firmu HubaControl, jednoho z největších evropských výrobců tlakových snímačů a spínačů, dále firmu E+E Elektronik, která je významným světovým výrobcem snímacích prvků relativní vlhkosti, teploty, rychlosti proudění a koncentrace CO2.

VUMS-POWERPRAG předvede napájecí zdroje a měniče s vysokou energetickou účinností pro třetí tisíciletí. Společnost nabízí široký sortiment síťových napájecích zdrojů AC/DC, měničů DC/DC, střídačů DC/AC, nabíječek akumulátorů a zálohovaných napájecích systémů od renomovaných výrobců XP Power, VPT, Bel Power, Studer Innotec a dalších. Kromě toho nabízí i řadu vlastních produktů a zákaznická řešení zdrojů a měničů šitých na míru podle požadavků uživatele.

Pečlivě je také připravován doprovodný program veletrhů ve spolupráci s odborníky a mediálními partnery.

Samozřejmě nebudou také chybět veletržní soutěže pro návštěvníky ani soutěže o nejinovativnější výrobek GRAND PRIX a o nejzdařilejší expozici TOP EXPO pro vystavovatele.

Podrobnější informace naleznete také na www.abf.cz.

ABF, a.s., Mimoňská 645, 190 00 Praha 9, tel.: +420 225 291 136.