česky english Vítejte, dnes je sobota 20. červenec 2024

Výsledky 11. ročníku Annual Global Technology Awards

Globálně zaměřený časopis Global SMT & Packaging pořádal již 11. ročník soutěže Annual Global Technology Awards, tentokrát v rámci veletrhu productronica 2015 v Mnichově. Během této soutěže se každoročně vybírají nejlepší produkty a služby zaměřené na výrobu elektroniky, které byly k dispozici po celém světě během posledního roku.

Výsledky 11. ročníku Annual Global Technology Awards

Soutěží se v mnoha různých kategoriích, které zahrnují jak technický pokrok v konstrukcích a technologiích, tak i ve službách spojených s dodávkami zařízení a zajištěním výroby. Zvláštní cenu potom uděluje podle vlastního uvážení i redakce časopisu Global SMT & Packaging, který soutěž pořádá.

Získání ocenění je pro výrobní i servisní společnosti prestižní záležitostí, protože poukazuje na jejich vynikající výrobky i nabízené služby.

Detailní informace o vítězných produktech a službách jsou uvedeny v prosincovém vydání časopisu Global SMT & Packaging na: http://globalsmt.net/ global-technology-awards/

Soutěž Global Technology Awards se pořádá každoročně, přičemž pravidelně „rotuje“ mezi výstavami productronica v Mnichově a SMTAi v USA. V letošním roce budou vítězové vyhlášeni 27. září v Chicagu v rámci SMTAi 2016. Zájemci se mohou přihlásit do 1. 3. 2016 na výše uvedené webové adrese.

Výsledky 11. ročníku Annual Global Technology Awards 2