česky english Vítejte, dnes je neděle 03. prosinec 2023

Veletrh AMPER 2017 – 25 let ve znamení technického pokroku

DPS 6/2016 | Články
Autor: Terinvest

Roku 1993 se uskutečnil první veletrh AMPER a příští rok od 21. do 24. března 2017 proběhne již jeho 25. ročník. Veletrh, který začínal ve skromných prostorách Paláce kultury v Praze, se přesunul na moderní výstaviště v Brně a patří do úzké špičky nejúspěšnějších veletrhů pořádaných ve střední Evropě. V průběhu čtvrtstoletí se z něj stala tradiční událost ve světě elektrotechniky. Navzdory své tradičnosti se však soustředí na technologické novinky a aktuální technologické trendy, a i proto se stále těší velkému zájmu profesionální veřejnosti.

Veletrh AMPER koncentruje na jednom místě odborníky i nadšence z oborů elektroniky a elektrotechniky. V posledních pěti letech se jej aktivně účastní více než 600 vystavovatelů a v průběhu 4 dní jej navštíví více než 40 000 návštěvníků. Svou účast na jubilejním 25. ročníku již potvrdily společnosti Amtest Czech Republic, ERMEG, Festo, Fischer elektronik součástkový distributor, HARTING, Komax Kabelverarbeitungssysteme, MITSUBISHI ELECTRIC EUROPE, OFFICIAL ELECTRONIC, PBT Rožnov p. R., Pilz, Quittner & Schimek, Rittal, Stäubli Systems, SVK ELEKTRONIK, Synflex Elektro a celá řada dalších. Jejich kompletní seznam bude již od listopadu prezentován v online katalogu veletrhu AMPER na www.amper.cz.

Veletrh AMPER 2017 – 25 let ve znamení technického pokroku

Přehlídka technologií je doplněna o bohatý doprovodný program, který je připravován ve spolupráci s mediálními a odborných partnery veletrhu a je tvořen přednáškami, semináři a tematickými expozicemi. Mezi hlavní témata patří koncepce Smart City, Průmysl 4.0 a Start Upové projekty. V rámci těchto témat jsou připravovány jak semináře, tak fyzické expozice na výstavní ploše. Nebude chybět ani téma elektromobility v rámci doprovodného programu AMPER Motion, které je mezi příznivci veletrhu AMPER velice oblíbené. Široký rozsah témat doprovodného programu uspokojí i toho nejnáročnějšího návštěvníka.

V rámci oslav čtvrtstoletí konání veletrhu AMPER – ve znamení technického pokroku – je připravena také řada novinek, které zvýší komfort vystavovatelů i návštěvníků veletrhu. Novinky zahrnují také atraktivní web akce, který bude spuštěn začátkem roku 2017, a také nové online uživatelské rozhraní pro vystavovatele.

Zvažujete-li svoji účast na jubilejním 25. ročníku veletrhu AMPER, neváhejte kontaktovat veletržní správu na e-mailu amper@terinvest.com nebo konkrétního obchodního manažera akce. Podrobnější informace a kontakty naleznete na webových stránkách www.amper.cz.