česky english Vítejte, dnes je čtvrtek 29. únor 2024

EIPC Winter Conference 2018

DPS 1/2018 | Články
Autor: Redakce

Organizace European Institute of Printed Circuits – EIPC [1] pořádá ve dnech 1.−2. února 2018 ve francouzském Lyonu svou pravidelnou zimní konferenci. Již tradičně se v rámci této dvoudenní akce uskuteční také návštěva některé významné společnosti v místě konání konference − tentokrát firmy Alstom Transport Information Solutions, která vyvíjí a nabízí celé systémy, zařízení a řešení pro dopravu, zejména pro vysokorychlostní vlaky, metro, tramvaje a elektrické autobusy.

EIPC Winter Conference 2018

Úvodní přednášky konference budou zaměřeny na prognózy vývoje elektronického průmyslu ve světě a na stávající i budoucí řešení pro elektronický průmysl v Evropě.

Vlastní program konference je rozdělen do čtyř částí:

  1. Trendy a možnosti výrobců DPS
  2. Spolehlivost DPS a požadavky
  3. Zlepšení výrobních procesů DPS
  4. Potřeba nových technologií, bezpečných produktů a školení

Konference je otevřena nejen členům organizace EIPC, ale i všem zájemcům o tento obor. Společná slavnostní večeře pak umožní navázat komunikaci s předními experty v oblasti výroby DPS, výrobci materiálů a desek nebo odborníky z výzkumných pracovišť a univerzit z Evropy i ze světa.

Zájemci o účast na konferenci se mohou registrovat na stránkách společnosti EIPC [2].

O EIPC

Organizace EIPC sdružuje profesionály z elektronického průmyslu, zejména z oboru výroby desek plošných spojů. Je platformou pro výměnu technologických i obchodních informací s cílem posílit pozici evropského elektronického průmyslu. Na letní konferenci, která se bude konat na přelomu letošního května a června v německém Bonnu, oslaví tato organizace padesáté výročí svého založení. Videa z předešlých konferencí, které proběhly v Birminghamu a Ženevě [3] a [4], výstižně ukazují atmosféru a průběh těchto akcí. Česká republika je v organizaci EIPC zastoupena čtyřmi členy, noví zájemci o členství se mohou přihlásit na jejích webových stánkách [1].