česky english Vítejte, dnes je středa 24. červenec 2024

Bluetooth Low Energy tester a Smart ATE systém

Dánská společnost RTX A/S dodává také měřicí techniku pro výrobu, kontrolu kvality a vývoj bezdrátových zařízení s malým dosahem – Bluetooth Low Energy vf tester RTX 2254 a Smart ATE systém RTX 2300. Tato měřicí technika vychází z techniky vyvinuté pro vlastní potřeby při vývoji a výrobě produktů RTX A/S.

RTX 2254 Bluetooth Low Energy vf tester je ekonomické řešení pro testování typických klíčových parametrů Bluetooth 4.0, 4.1, 4.2 a 5.0 zařízení.

Tester má integrovaný HCI a specializované ovladače pro řízení testovaného zařízení a podporuje všechny obecně dostupné chipsety na trhu. Testovanými klíčovými vf parametry jsou vf výkon, ofset nosné frekvence, citlivost přijímače a chybovost packed error rate, během testu je testované zařízení plně řízeno.

RTX 2254 je dodáván v provedení pro testování jednoho nebo semi-paralelně dvou zařízení.

RTX 2300 Smart ATE je automatizovaný konfigurovatelný systém (ATE) pro funkční testy při vývoji a výrobě rádiových zařízení − desek i finálních produktů. Systém sestává z kompaktního stíněného boxu se zabudovaným napájecím zdrojem, digitálním voltmetrem, audio generátorem, obecnými IO, signálovým multiplexorem, řídicími obvody a prostorem pro přístrojové moduly. Do prostoru pro přístrojové moduly lze volitelně doplnit moduly programovatelných zdrojů pro napájení testovaného zařízení, frekvenčních čítačů, multiplexorů, vf Bluetooth LE testeru nebo specializované zákaznické moduly. Do systému lze také začlenit externí přístroje, například TRX 2254 Bluetooth LE tester.

Bluetooth Low Energy tester a Smart ATE systém

Ve stíněném boxu systému jsou konektory pro připojení testovaných zařízení přes fixtures s manuálním nebo i pneumatickým ovládáním. Pro výrobu fixtures jsou dodávány standardní sady Fixture kit. Pro testování zařízení, která komunikují bezdrátově, je dodávána 2,4GHz anténa.

Firmu RTX A/S v České republice a na Slovensku zastupuje společnost EMPOS spol. s r. o. (www.empos.cz).