česky english Vítejte, dnes je sobota 20. červenec 2024

Pohybový senzor pro velkou vzdálenost s vysokou hustotou detekčních zón

Nový pasivní infračervený senzor společnosti Panasonic se vyznačuje svou neuvěřitelně malou optikou a dosahem až 17 metrů. Pokud je senzor instalován v této výšce, dosáhne detekční oblast průměru 23,5 metru.

Speciální konstrukce objektivu s rozšířeným okrajem umožňuje rychlou integraci do aplikací vyžadujících určitý standard IP (například použitím o-kroužku). Minimální průměr objektivu je 19,3 mm.

Pyroelektrický snímač doplňuje rodinu PaPIR EKMC (spotřeba v pohotovostním režimu 170 μA) pro bezbateriová zařízení a rodinu EKMB (spotřeba v pohotovostním režimu 1 μA, 2 μA a 6 μA) pro zařízení s baterií.

Pohybový senzor pro velkou vzdálenost s vysokou hustotou detekčních zón

Čtyřnásobný snímač s velmi vysokou hustotou 128 detekčních zón zaručuje spolehlivou odezvu i na velké vzdálenosti. Detekční oblast je kruhová a symetrická, což zjednodušuje integraci senzorů díky nezávislosti orientace čidel v konečném produktu.

Pasivní infračervené senzory firmy Panasonic jsou vhodné pro širokou škálu aplikací řízení osvětlení. Typickými oblastmi použití jsou např. svítidla ve velkoplošných skladech, detektory pohybu ve veřejných a průmyslových budovách, bezpečnostní kamery a pouliční osvětlení.

 

Parametry:

  • Detekční vzdálenost až 17 m
  • Výstup: digitální (výstup otevřeného kolektoru) a analogový (výstup optického zesilovače)
  • Dostupné barvy objektivu: bílá, perleťově bílá a černá

 

Panasonic Electric Works Europe AG

Administrativní centrum PLATINIUM Veveří 111, 616 00 Brno

Tel.: +420 541 217 001, Fax: +420 54 1 217 101

http://www.panasonic-electric-works.cz