česky english Vítejte, dnes je pondělí 22. červenec 2024

SENO představuje: VOGT AG Verbindungstechnik

Firma VOGT AG Verbindungstechnik byla založena v Lostorfu (Švýcarsko) v roce 1962 a vyrábí pod vedením rodiny Vogtů jednotlivé elektromechanické díly a komponenty. Při výrobě lisovaných dílů, dílů z umělé hmoty nebo trubiček a drátu pracuje více než 100 zaměstnanců, kteří ročně vyrobí kolem 2 miliard kusů součástek. VOGT je mezinárodně uznávaný, spolehlivý a odborně zdatný dodavatel oborů elektro a elektroniky.

Zkratka SMD (Surface Mounted Devices) znamená součástku pro povrchovou montáž na desku tištěného spoje. Díky této technologii lze šetrně a racionálně zpracovávat zvláště malé součástky. Oproti tradiční technologii osazování součástek do předvrtaných otvorů v desce, kdy potřebujeme více pracovních kroků, je SMD součástka umístěna přímo na vrstvičku pájecí pasty na desce a zapájena. VOGT AG nyní nabízí balení SMD součástek do blistru v pásu a v případě potřeby i kamerovou kontrolu pozice nesymetrických součástek.

Samořezné kontakty pro vytvoření odbočky na kabelu nebo spojky dvou kabelů umožňují rychlou a spolehlivou práci bez použití speciálních nástrojů. Technika bez pájení, bez šroubování, bez potřeby odizolování vodiče.

SENO představuje VOGT AG Verbindungstechnik

Hybridní díly vyrábí VOGT AG na zakázku zákazníků z celého průmyslového spektra. Podstatou je kovový díl umístěný v plastické hmotě. Výroba těchto dílů nabývá stále na významu a trubičky a lisované díly zalisované do umělé hmoty mají stále důležitější roli. Současně s tím roste i podíl a význam speciálních součástek z umělé hmoty. Naše znalosti, které uplatňujeme již při vývoji, nám umožňují vytvářet optimální výrobní proces a hospodárně vyrábět požadovaný díl. Úzce při tom využíváme svou vlastní nástrojárnu. Zákazníkům nabízí VOGT AG spolupráci při řešení od technického poradenství až po konečný produkt.

Trubičky (distanční a přířezy) vyrábíme v délkách 10 až 350 mm a průměrech od 10 do 60 mm. Umožňuje nám to v lednu 2018 instalovaný speciální automat.

Trubkové nýty vyrábí VOGT AG s tvarem hlavy A, B nebo C, minimálním průměrem 0,8 mm až do max. průměru 16 mm a s tloušťkou stěny 0,15 až max. 1 mm.

Pro zjištění kvality produkce a také jako nabídka měřicích prací pro zákazníky má VOGT AG k dispozici vysoce přesnou 3D měřicí laboratoř.

Výrobní a prodejní program:

  • nýtovací technika, distanční trubičky k DPS, podložky, třmeny,
  • pájecí kolíčky a očka, kontaktní díly a nože do DPS,
  • kabelová oka, nože a dutinky, lisovací kabelové koncovky,
  • ruční nářadí, lisy a příslušenství,
  • speciální výrobky, zakázková výroba.

Pro veškeré dotazy – technické, cenové a dostupnosti zboží – je vám k dispozici výhradní zastoupení pro ČR – firma SENO spol. s r. o., naše webové stránky www.seno.cz nebo www.vogt.ch.