česky english Vítejte, dnes je čtvrtek 29. únor 2024

SENO představuje: SCHLEUNIGER AG, Escubedo a Colombo Sergio & Figli

DPS 5/2020 | Články
Autor: SENO spol. s r. o.

V dnešním článku jsme pro vás připravili několik informací o sortimentu a novinkách v portfoliu firem, které na českém trhu zastupuje SENO spol. s r. o. Jedná se o výrobní sortiment firem SCHLEUNIGER AG, Escubedo a Colombo Sergio & Figli.

SENO představuje SCHLEUNIGER AG, Escubedo a Colombo Sergio & Figli 2

SCHLEUNIGER

Firma Schleuniger AG je globální technologická společnost se sídlem v Thunu (CH) a je předním světovým dodavatelem v oblasti zpracování a testování vodičů hlavně pro odvětví automobilového, elektronického, komunikačního a informačního průmyslu. Heslo skupiny – To Be Precise – vyjadřuje základní vlastnosti všech jejích produktů: Vysoce přesně opakovatelná výroba, nejvyšší produktivita a dokonalá sledovatelnost.

SENO představuje SCHLEUNIGER AG, Escubedo a Colombo Sergio & Figli

Do skupiny Schleuniger patří také firmy Adaptronic Prüftechnik GmbH, Wertheim a Cirris Systems, Salt Lake City, USA – testování kabelových svazků, a dále firma DiIT AG, Krailling – digitalizace a průmyslový intranet (IoT). Schleuniger je mezinárodně uznávaný lídr v technologii opracování vodičů se zaměřením na inovační a průmyslově osvědčené technologie.

Escubedo a Colombo Sergio & Figli

Výrobky firem Escubedo a Colombo Sergio & Figli se v mnoha případech spojují do jednoho celku. Escubedo vyrábí spojovací systémy – ploché, kulaté i speciální dutinky a nože všech používaných rozměrů a tvarů z materiálů mosaz, bronz a ocel a s povrchovou úpravou pocínování nebo u oceli poniklování. Colombo Sergio & Figli pak vyrábí izolační návleky a vícepólové konektory z termoplastických materiálů na tyto spojovací systémy.

Historie firmy Escubedo začala v roce 1965 výrobou konektorů v malém provozu na předměstí Barcelony, ze kterého se firma postupně vyvinula do dnešní podoby. Základní výrobní závod Escubedo je v Riudellots de la Creu (Girona) ve Španělsku, dceřiné společnosti má firma v Mexiku, Brazílii, Turecku, Švédsku a USA.

Všechny procesy předcházející výrobě každého konektoru, od návrhu podle potřeb trhu nebo zadání našich klientů přes výrobu forem a špičkové technologie, zajišťuje Escubedo ve vlastních prostorách.

SENO představuje SCHLEUNIGER AG, Escubedo a Colombo Sergio & Figli 1

Díky vysoce kvalifikované pracovní síle a výrobnímu zařízení na vysoké technologické úrovni vytváří Escubedo spolehlivé spojovací systémy, které splňují nejnáročnější požadavky kvality i ceny.

Výrobní program obsahuje ploché, kulaté i speciální dutinky a nože všech používaných rozměrů a tvarů z materiálů mosaz, bronz i ocel a s nejrůznější povrchovou úpravou. Z výrobních řad, sérií a rodin konektorů navrhneme správný spoj pro téměř každou vaši aplikaci.

Colombo Sergio & Figli S. r. l. („CS“) založil v Itálii v roce 1949 pan Sergio Colombo. Na počátku CS vyráběla výhradně nástroje. Díky schopnostem majitele se rychle stala jednou z prvních italských společností vyrábějících formy pro termoplastické materiály a v roce 1960 zahájila CS vlastní výrobu komponentů.

V roce 1998 založila CS společný podnik složený z CS Colombo Sergio & Figli S. r. l. a E. E. ESCUBEDO. V roce 2002 otevřela CS svou první zahraniční kancelář založením CS Colombo USA, Inc., v New Yorku a rozšířila své podnikání na severoamerický trh.

Cílovými sektory obou firem jsou automobilový průmysl, elektrické spotřebiče a elektronika v průmyslových podnicích ve více než 50 zemích světa.

Pro veškeré dotazy – technické, cenové a k dostupnosti zboží – je vám k dispozici výhradní zastoupení těchto firem pro ČR – firma SENO spol. s r. o. Kontakt, nabídky a technické poradenství si prosím vyžádejte na e-mailu seno@seno.cz.