česky english Vítejte, dnes je pondělí 15. červenec 2024

Panasonic znovu otevře webovou akademii – WAPIC 2

DPS 2/2021 | Články
Autor: Panasonic Electric Works Europe AG

Seriál technických on-line seminářů pro velký zájem pokračuje

V rámci průmyslové divize firmy Panasonic byly dříve jednotlivé výrobkové skupiny (např. elektronické součástky, senzory, svařovací roboty, osazovací automaty, řídicí systémy apod.) zastoupeny různými prodejními kanály.

Bez názvu

Panasonic postupně tyto produktové skupiny slučuje do jednoho širokého portfolia a všechny s průmyslem související aktivity budou v blízké budoucnosti zastřešeny značkou Panasonic Industry. Novým produktovým skupinám, jednotlivým produktům a klíčovým projektům se bude věnovat WAPIC 2 (Webová Akademie Panasonic Industry Czech).

Bez názvu 1

Seriál on-line seminářů naplánovaný na jarní měsíce představí klíčovou část portfolia. Všechny informace budou k dispozici na našich webových stránkách a každý se může přihlásit k tématu, které ho bude zajímat. Bude zde dostatek prostoru představit Panasonic Industry jako inovativní společnost poskytující kvalitní produkty i služby pro široké spektrum průmyslových oborů.

https://www.panasonic-electric-works.com/cz/webova-akademie-panasonic.htm

Vždy v půlhodinovém vstupu se budeme věnovat konkrétnímu tématu. Na konci bude dostatek času na otázky a odpovědi. Více informací je k dispozici na našich stránkách. Můžete nám poslat e-mail nebo zavolat a my vás budeme informovat o konkrétních termínech a tématech s dostatečným předstihem.

Panasonic Electric Works Europe AG

Administrativní centrum PLATINIUM, Veveří 111, 616 00 Brno

Tel:. +420 541 217 001, Fax: +420 541 217 101

http://www.panasonic-electric-works.cz