česky english Vítejte, dnes je středa 08. prosinec 2021

Sada pro měření klimatizační techniky testo Smart Probes Klima Set

Teplota, vlhkost a rychlost proudění vzduchu musí být přesně nastavené, aby se v místnostech dosáhlo požadovaného klimatu. Osvědčily se snadno ovladatelné kombinované měřicí přístroje v kombinaci s chytrým telefonem. Kvalitní a cenově dostupné řešení představuje profesionální sada Smart Probes Klima Set firmy testo.

Smart Probes firmy testo je klimatizační měřicí technika pro skutečné profesionály. Kompaktní hightech sada obsahuje čtyři přenosné měřicí přístroje řízené pomocí aplikace pro nejdůležitější měření prováděná klimatizačními techniky:

  • Termoanemometr testo 405i
  • Lopatkový anemometr testo 410i
  • Teploměr s vlhkoměrem testo 605
  • Infrateploměr 805i

V kombinaci s chytrým telefonem/tabletem lze měřit teploty vzduchu a povrchů, vlhkost vzduchu, rychlost proudění vzduchu a objem průtoku v klimatizacích a klimatizačních systémech.

Sada pro měření klimatizační techniky testo Smart Probes Klima Set

Flexibilní správa parametrů měření

Naměřené hodnoty se přenášejí přes Bluetooth® do bezplatné aplikace Smart Probes (systémové požadavky: Android 4.3 nebo novější, iOS 8.3 nebo novější a Bluetooth® 4.0) na chytrém telefonu nebo tabletu, kde se analyzují a vizualizují. Jednotlivé parametry měření, jako např. vlhkost či teplota, lze kliknutím libovolně přesunovat, přidávat či mazat. Uživatel může zobrazené měřené veličiny v aplikaci jednoduše změnit. Pomocí chytré aplikace testo Smart Probes se z mobilního přístroje stane multifunkční centrála měřených dat, která dokáže současně pracovat až s šesti Smart Probes. I ovládání přístrojů a zobrazení naměřených hodnot probíhají bez kabelů přes Bluetooth® v aplikaci na chytrém telefonu/tabletu – nezávisle na tom, kde se právě něco měří. Řízení přístrojů, správa dat, přizpůsobení měřených veličin – všechno, co by správná aplikace měla obsahovat.

Speciální nabídky pro uživatele

Technikové klimatizací využívají v aplikaci testo Smart Probes specifická aplikační menu. Například menu pro identifikaci nebezpečí plísně (použití testo 605i s testo 805i) nebo menu pro měření objemu průtoku v potrubí a na vyústění. Užitečná menu představují i rychlá obrazová dokumentace včetně hodnoty IR teploty a označení měřených míst nebo stanovení chladicích/topných výkonů. Všechny hodnoty jsou přehledně zobrazovány v tabulkách či diagramech, protokol s naměřenými daty pak lze včetně fotografií a komentářů pohodlně odeslat mailem jako soubor PDF či Excel. V praktickém pouzdře testo Smart Case mohou být přístroje pohodlně a bezpečně transportovány.

Přesné určení objemu průtoku

Pro chytré měření průtoku je k dispozici testo 405i. Termický anemometr s vysunovatelnou teleskopickou trubicí (až 400 mm) podporuje měření vlhkosti vzduchu, objemu průtoku a teploty (oblasti měření 0−30 m/s a –20 až +60 °C). Umožňuje bezproblémovou konfiguraci rozměru a geometrie průřezu potrubí pro určení objemu průtoku. Společně s komponentami testo 410i, testo 605i, testo 805i, testo Smart Case (Klima), bateriemi a kalibračním protokolem představuje sada testo Smart Probes Klima Set měřicí techniku nejvyšší kvality. Tato měřicí technika je nepostradatelná pro všechny techniky, kteří pracují v oblasti ventilačních a klimatizačních zařízení!

Chytré měření vzduchotechniky

Profesionální Klima Set se čtyřmi kvalitními měřicími přístroji propojenými s aplikací pro nejrůznější použití v oblasti ventilační a klimatizační techniky. Termoanemometr s teleskopickou trubkou měří vlhkost vzduchu, objem průtoku a teplotu, např. v místnostech. Jak velký je objem průtoku na vyústění vzduchu? Lopatkový anemometr testo 410i zjistí hodnotu spolehlivě. Pomocí teploměru s vlhkoměrem lze měřit teplotu a relativní vlhkost a kontrolovat výparník klimatizace. Jaká je přesná teplota v jednotlivých komponentách systému klimatizace? Informaci podá IR teploměr testo 805i.

velkoobchod.conrad.cz

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik