česky english Vítejte, dnes je čtvrtek 09. prosinec 2021

SENO představuje: VOGT AG Verbindungstechnik

Firma VOGT AG Verbindungstechnik byla založena v roce 1962 ve švýcarském Lostorfu. Pod vedením rodiny Vogtů vyrábí jednotlivé elektromechanické díly a komponenty. Na výrobě lisovaných dílů, dílů z umělé hmoty nebo z trubiček a drátů pracuje více než 100 zaměstnanců, kteří ročně vyrobí kolem 2 miliard kusů součástek.

Firma VOGT je mezinárodně uznávaný, spolehlivý a odborně respektovaný dodavatel oborů elektro a elektroniky. K okamžitému dodání ze skladu má více než 18 000 druhů standardních dílů. Výrobní program doplňuje také výroba speciálních a zákaznických dílů. Společnost VOGT má vlastní nástrojárnu, odborné znalosti a více než 50leté zkušenosti v oblasti lisování, zpracování trubiček a v tlakovém vstřikování umělé hmoty, které dokonale využívá pro realizaci představ svých zákazníků.

SENO představuje VOGT AG Verbindungstechnik

Výrobní a prodejní program:

  • nýtovací technika, distanční trubičky k DPS, podložky, třmeny
  • pájecí kolíčky a očka, kontaktní díly a ploché kolíky do DPS
  • kabelová oka, ploché kolíky a dutinky, lisovací kabelové koncovky
  • ruční nářadí, lisy a příslušenství
  • speciální výrobky, zakázková výroba

Jedním z hlavních oborů výrobního sortimentu společnosti VOGT AG jsou materiály pro desky plošných spojů. Katalog je jim věnován téměř z jedné třetiny. Rozsáhlý je sortiment klasických pájecích kolíčků, oček, pinů, plochých dutinek a kolíků určených k zasunutí do otvorů v DPS a následnému zapájení například pájecí vlnou – vše vám na požadavek dle rozměrů nebo popisu rádi nabídneme nebo si je můžete sami vyhledat v internetovém obchodě společnosti VOGT AG na adrese www.vogtshop.ch nebo www.vogt.ch.

Pro DPS jsou určeny nové typy kontaktů pro baterie AA a AAA při zachování stávajícího rozložení vrtaných otvorů v DPS. Technici společnosti VOGT vytvořili nové typy s cílem snížit náklady výroby a u minus pólu zaručit stabilitu pružnosti. Díky tomuto přístupu bylo možné podstatně snížit cenu.

Firma VOGT dále rozšířila nabídku SMD (surface mounted devices) součástek pro povrchovou montáž. K dispozici jsou nyní: kontaktní pero, upevnění šroubku M4, pájecí můstek, držák pojistky (průměr 5 mm) a plochý kolík 6,3 × 0,8.

Drobnou, ale praktickou novinkou jsou ochranné izolační návleky na ploché kolíky 2,8 / 4,8 / 6,3 v červené, modré a žluté barvě.

Pro veškeré dotazy – technické, cenové i týkající se dostupnosti zboží – vám je k dispozici výhradní zastoupení firmy VOGT AG v ČR – firma SENO spol. s r. o.

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik