česky english Vítejte, dnes je sobota 19. září 2020

Vyhrajte vývojovou desku Curiosity PIC32MZ EF od Microchipu

DPS 3/2017 | Součástky - články
Autor: Microchip

Časopis DPS Elektronika od A do Z vám nabízí možnost získat vývojovou desku Curiosity PIC32MZ EF (DM320104) od Microchipu. Jedná se o kompletní 32bitovou vývojovou platformu pro výkonné mikrokontroléry řady PIC32MZ EF (PIC32MZ2048EFM) s 2 MB paměti typu Flash, 512 kB RAM, integrovanou FPU, krypto akcelerátorem a odpovídajícími možnostmi vzájemné propojitelnosti. Deska Curiosity umožňuje snadné programování a ladění, zahrnuje Wi-Fi N modul MRF24WN0MA-I/RM100 a je plně podporována ze strany vývojového prostředí IDE MPLAB X společnosti Microchip.

Zájemci o rychlý vývoj prototypu najdou na všech deskách dvojici rozšiřujících patic MikroBus (MicroElektronika) a také header Microchip X32. Také zde plně využijeme softwarového frameworku MPLAB Harmony pro mikrokontroléry PIC32 znamenajícího nejen modulární a zároveň flexibilní rozhraní pro vývoj aplikací, ale též bohatou sadu stacků (TCP-IP, USB) umožňujících vzájemnou spolupráci spolu s jednoduše použitelnými prvky.

Vyhrajte vývojovou desku Curiosity PIC32MZ EF od Microchipu

Desky včetně svého ekosystému byly navrženy pro maximálně efektivní práci hned po jejich rozbalení. Vývojáři tak mohou stahovat a spouštět vzorové aplikace či projekty přímo na desce bez nutnosti instalovat kompletní ekosystém. Nechybí ani dema vyvinutá s cílem předvést možnosti mikrokontrolérů PIC32 včetně nástrojů pro vývoj aplikací.

Ať již řešíme vzájemnou propojitelnost, pohybujeme se ve světě internetu věcí nebo naše aplikace budou spíše obecného charakteru, díky desce s možností dalšího rozšiřování dostáváme do rukou skvělý nástroj pro rychlý návrh prototypu.

Opatřete si svou vývojovou desku Curiosity PIC32MZ EF od Microchipu i vy. Vyhrát ji můžete na stránkách www.microchip-comps.com/dps-pic32mz po vyplnění on-line formuláře.

Partneři

eipc
epci
imaps
papouch
ep
mikrozone
mcu
projectik