česky english Vítejte, dnes je neděle 17. říjen 2021

NarrowBand IoT od Neoway Technology Co.,Ltd

Přední světový výrobce modulů pro internet věcí, společnost Neoway Technology Co.,Ltd, uvádí na trh velmi zajímavé řešení pro technologii NarrowBand IoT primárně určené pro bateriově napájené aplikace. Jde o modul pod označením N21. Mezi jeho klíčové parametry patří nízká spotřeba < 4uA @ PSM a 3mA @ režimu Idle. Napájecí napětí může být v rozsahu 3,3–4,3 V. Celý modul je v pouzdru LGA22 o rozměrech 13,8 × 18 × 2,5 mm.

Modul je postavený na chipsetu RDA Micro s procesorem MIPS o taktu 192 MHz a pamětí 32 Mb RAM a 128 Mb ROM. Dále obsahuje 50 Ω anténu pro 4G, 1× UART pro posílání AT příkazů a USIM. Přenosová rychlost může být až 32Kbps (DL) / 72Kbps (UL). Modul podporuje následující protokoly: CoAP, UDP, MQTT, TCP/IP, HTTP/HTTPS, FTP, LWM2M a samozřejmě i SMS (TEXT/PDU Point to Point/Cell Broadcast). Verze pro evropský trh je s pásmy B3, B5 a B20.

NarrowBand IoT od Neoway Technology Co.,Ltd

Cílové aplikace pro tyto moduly jsou hlavně v oblasti IoT, jako jsou například platební terminály, elektroměry, zabezpečovací technika, navigace, elektrokola, smarthouse a wearable.

Společnostem, které vyvíjí vlastní lokalizační systémy pro NarrowBand IoT, ale nechtějí se zabývat vývojem vlastního hardwaru, Neoway nabízí možnost dodání již finálních produktů. Jde o Asset & Pallet Tracker s bateriovým napájením a důrazem na nízkou spotřebu, E-bike & Motor Tracker s širokým napájecím rozsahem, OBDII s gyroskopem pro možnost vyhodnocení způsobu jízdy a Human & Pet Tracker s integrovaným Wi-Fi a BLE.

Podrobnější informace získáte u distributora, společnosti HT-Eurep Electronic, Světova 9, 180 00 Praha 8, tel. 266 313 053, fax. 284 810 202, www.hte.cz

 

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik