česky english Vítejte, dnes je středa 06. červenec 2022

SENO představuje: AUTOSPLICE a VOGT AG Verbindungstechnik

SENO spol. s r. o. nabízí řadu mechanických součástek pro DPS. Zde naleznete stručný výběr z produktů firem Autosplice a VOGT AG.

AUTOSPLICE

Firma Autosplice vyrábí řadu pinů z tažených drátů, lisované terminály, konektory pro technologii press-fit a výrobky pro povrchovou montáž.

Piny z tažených drátů a technologie jejich strojního osazování do DPS jsou komplexní řešení procesu vysokorychlostní automatizace. Piny jsou vyrobeny přesně podle vaší specifikace z taženého drátu v nekonečném návinu, konce pinu směrem k zářezu mají konus, což minimalizuje poškození desky při osazování. Všechny cívky s piny jsou připraveny pro použití v různých úrovních automatizace – stolní, poloautomatické nebo plně automatické linky.

Lisované terminály – ploché kontakty v tloušťkách 0,254 až 1,524 mm vyrábí Autosplice ze všech typů slitin a kovů používaných obecně v průmyslu. Výchozí surovinu tvoří nekonečný pás daného materiálu, který lisy Bruderer v přesných formách přetvoří na požadované tvary. Výsledný pás kontaktů může být ještě pokoven a je pak navinutý na cívku a připravený pro strojní osazování do DPS.

SENO představuje

Piny pro technologii press-fit, kde v tomto oboru je firma Autosplice průkopníkem, poskytují vysoce kvalitní nepájené, plynotěsné spojení a jsou do DPS osazovány vysokorychlostními osazovacími stroji. Pružinová konstrukce ve tvaru „ouško jehly“ vykazuje optimální zasouvací síly a spolehlivou dlouhodobou pevnost proti vytržení. Všechny tvary jsou dodávány v nepřetržitě navinutých formátech.

Významnou část produkce tvoří výrobky pro technologii povrchové montáže na DPS. Jsou to v prvé řadě držáky stínících krytů (svorky) určené pro povrchovou montáž na DPS a stínící kryty, které se do těchto svorek zasouvají. Efektivně chrání citlivé součástky na DPS proti elektromagnetickému rušení (RFI/EMI). Svorky pro stínící kryty jsou v přímém a rohovém provedení, což poskytuje prvotřídní potlačení elektromagnetického rušení.

Specialitou Autosplice jsou pájecí kuličky. Pokud mají výkonové moduly nebo vícepatrové DPS problémy s rovnoběžností nebo s omezením délky či šířky, jde o prvek poskytující vynikající řešení. Pájecí kulička je tvořena pevným pinem, izolačním diskem a samotnou kuličkou měkké pájky. Kulička pájky zajišťuje propojení s hostitelskou DPS a kompenzuje kolísání rovinnosti desky, izolační disk zajišťuje správné umístění pájky během reflow procesu, funguje jako pájecí přehrada a usnadňuje umístění prvku. Pin ze slitiny mědi připojuje průchozí otvor k DPS a určuje vzdálenost obou DPS. Pájecí kuličky jsou k dispozici v různých rozměrech a provedeních.

VOGT AG Verbindungstechnik

Jednotlivé kontakty pro DPS v nejrůznějších tvarech a ze všech běžných materiálů tvoří těžiště výroby švýcarské firmy VOGT AG Verbindungstechnik.

Ploché kontakty, dutinky, pájecí piny se používají v mnoha průmyslových odvětvích po celém světě. Vedle klasických kontaktů jsou k dispozici i komponenty pro povrchovou montáž a technologii press-fit. Již více než 20 let jsou povrchové vrstvy na kontaktech bezolovnaté, vhodné pro reflow, pájení v plynné fázi nebo pájení vlnou. V nabídce jsou také ryzí materiály bez povrchové úpravy.

Jako výhradní distributor pro ČR Vám ochotně poradíme s výběrem standardních typů, pomůžeme při výrobě zákaznického provedení nebo zašleme katalog. Celý bohatý sortiment naleznete na www.vogt.ch.

Kontakt, nabídky a technické poradenství si prosím vyžádejte na e-mailu seno@seno.cz.

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik