česky english Vítejte, dnes je neděle 17. říjen 2021

NETA SMT s. r. o. je novým partnerem VISCOM AG pro ČR a SR

DPS 2/2019 | Výroba - články
Autor: NETA SMT

Společnost VISCOM AG – přední světový výrobce inspekčních systémů – je nově v České republice a na Slovensku zastoupena společností NETA SMT s. r. o., která přebrala veškeré prodejní a servisní aktivity v tomto regionu. K hlavním výrobkům patří především automatické optické inspekce (AOI), kontrola nanesené pasty po tisku (SPI) a rentgeny (X-ray).

NETA SMT s. r. o. je novým partnerem VISCOM AG pro ČR a SR

První jednání proběhla v rámci loňského veletrhu AMPER, finální dohoda pak byla podepsána na veletrhu SMT Hybrid Packaging v Norimberku v červnu minulého roku. Na letošním veletrhu AMPER jsou inspekční systémy Viscom poprvé představeny také zájemcům z České republiky a Slovenska. „Ke spolupráci nás přesvědčila odbornost a znalost trhu, stejně jako bohaté mezinárodní zkušenosti jednatele společnosti pana Rostislava Kratochvíla. Také další produkty společnosti NETA SMT – osazovací automaty SIPLACE a sítotisky DEK – výborně zapadají do našeho standardu kvality,“ říká Lars Bartels, obchodní ředitel VISCOM AG pro Evropu. „Společnost NETA SMT byla založena na počátku roku 2016 s cílem být odborným a spolehlivým partnerem pro své zákazníky. Proto od počátku spolupracujeme pouze s předními světovými výrobci v oboru, abychom vyhověli kvalitativním požadavkům našich zákazníků. Vzhledem k tomu, že přední výrobci elektroniky v našem regionu stále častěji požadují nejen nejmodernější produkty a s tím související kvalitu, ale také komunikaci mezi stroji a připravenost pro Průmysl 4.0, bude se jistě potřeba 3D inspekčních systémů nadále zvyšovat,“ doplňuje Rostislav Kratochvíl.

O společnosti VISCOM AG

VISCOM AG vyvíjí, vyrábí a prodává vysoce kvalitní inspekční systémy. Produktové portfolio pokrývá kompletní sortiment optické a rentgenové kontroly. V oblasti inspekce v elektrotechnice je společnost předním světovým dodavatelem. Inspekční systémy Viscom jsou vždy nakonfigurovány a vzájemně propojeny dle konkrétních požadavků zákazníka. Sídlo a výroba je v německém Hanoveru. Viscom je celosvětově zastoupen rozsáhlou sítí poboček a aplikačních a servisních center. Společnost vznikla v roce 1984 a od roku 2006 je kótována na frankfurtské burze.

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik