česky english Vítejte, dnes je úterý 05. červenec 2022

Quiptech na veletrhu AMPER

DPS 2/2020 | Výroba - články
Autor: Quiptech

Společnost Quiptech představí na veletrhu AMPER 2020 produkty od společností Qveyor, Nordson Dage a Parmi.

Společnost Quiptech je více než 25 let předním distributorem v elektronickém a zdravotnickém průmyslu. Díky jedinečné poloze v Evropě a Mexiku je společnost dobře známa podporou klíčových zákazníků v mnoha regionech, sdílením nákladově efektivních řešení a osvědčených postupů mezi mnoha výrobními místy.

Quiptech na veletrhu AMPER

Společnost Quiptech bude vystavovat na letošním veletrhu AMPER v Brně v České republice od 17. do 20. března v pavilonu F, stánek 3.01. Na akci se představí produkty Parmi Xceed MP-3D AOI + 3D SPI, rentgenový počítací systém Nordson Dage Assure, Nordson Dage Explorer One a zakladač Qveyor PCB 2 v 1.

Poprvé v České republice bude na veletrhu nový produkt Parmi Xceed MP. Xceed MP (víceúčelový) je 3D AOI a 3D SPI vše v jedné jediné platformě. Využívá jak 2D, tak 3D kontrolu dat k dosažení zvýšených výsledků kontroly přesnosti. Je vhodný pro součástky, pájecí pastu, epoxid, konformní povlak, kontrolu kontaminace a cizího materiálu.

Quiptech na veletrhu AMPER 1

Znalosti inventárních zásob jsou pro moderní průmysl nezbytné. Ať už jste výrobce součástek SMT, dodavatel, nebo zprostředkovatel, aktuální zajištění správných inventárních zásob ve vašem systému MRP minimalizuje zásoby, pracovní sílu, chyby a náklady, zajišťuje důvěru a víru zákazníků.

Nordson Dage Assure je nejrychlejší, nejjednodušší a zároveň nejspolehlivější způsob, jak implementovat aktuální správu komponent ve vaší organizaci. Inteligentní, jednoduché, rychlé a spolehlivé – Assure vám umožňuje zvýšit produktivitu a minimalizovat prostoje.

Novinkou na veletrhu AMPER bude Nordson Dage Explorer™ One. Systém umožňuje uživatelům rychle rozpoznat kvalitu jejich produktů, ještě před jejich opuštěním z výrobního závodu. Je schopen detekovat širokou škálu výrobních vad, včetně připojení BGA, QFN a IGBT, zapájení průchozích součástek PTH, kvality kabelů a konektorů a prověřování padělků. Vady rentgenové trubice QuadraNT® jsou viditelné až na 2 μm. Hodnota 2 μm je rozdíl mezi detekcí spojovacího drátu a jeho podrobným zobrazením. Výkonné automatizované inspekční postupy šetří značný čas pro šarže desek. Naprogramujte rutinu jednou a poté pouze jednoduše klikněte.

Quiptech na veletrhu AMPER 2

Inspekční software Gensys® vyvinutý pro rentgenové kontrolní systémy řady Quadra® umožňuje operátorům provádět kontrolu kvality rychle, snadno a s minimálním zaškolením. Zajištění souladu s vestavěnými nástroji pro měření rozměrů, analýzu prázdných míst BGA, průměr hrbolů, zaoblení a vyplňování otvorů. Produkt má také velmi kompaktní půdorys, který umožňuje jeho rychlé a snadné usazení a instalaci.

Na letošním AMPERu také debutuje řada dopravních systémů Qveyor. Mimo jiné zde bude vystaven zakladač PCP 2 v 1. Řada vysoce kvalitních dopravních systémů Qveyor nabízí širokou škálu řešení pro všechny typy výroby linek SMT. Systémy jsou bezproblémové a přizpůsobitelné pro jakýkoli formát SMT linky. Snadno se používají, instalují a nastavují, ale především jsou spolehlivé, což je klíčová součást výrobního procesu. Qveyor poskytuje vysoce kvalitní, nákladově efektivní řešení pro manipulační zařízení s deskami SMT s rychlou dodací lhůtou.

Společnost Quiptech se zavázala rozvíjet úspěšná globální partnerství, poskytovat svým zákazníkům výjimečné služby a poskytovat nové generace řešení. Společnost Quiptech bude vystavovat v pavilonu F, stánek 3.01 na letošním veletrhu AMPER. Její tým bude pro vás po ruce s dotazy a prodejem po celou dobu výstavy. Kontaktujte Quiptech ještě dnes a vyžádejte si další informace, dotazy týkající se prodeje nebo si objednejte schůzku s týmem sales@quiptech.com. Těšíme se na viděnou na veletrhu…

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik