česky english Vítejte, dnes je neděle 24. září 2023

Nové čističe od MicroCare

DPS 1/2022 | Výroba - články
Autor: Ing. Milan Klauz
01.jpg

Ve snaze pomoci výrobcům elektroniky při čištění elektronických sestav vyvinula společnost MicroCare čistič Heavy Duty Flux Remover − SuprClean™.

Je univerzální, rychle schne a zvládá i ty nejobtížnější situace, kdy je potřeba odstranit různé nánosy vzniklé při výrobě. Odstraňuje nejen zbytky tavidel, ale i většinu akrylových a uretanových povrchových povlaků, eliminuje bílé zbytky bez potřeby oplachu nebo sušení. Navíc vyhovuje všem bezpečnostním požadavkům.

Dalším zajímavým přípravkem pro čištění je General Purpose Flux Remover C™. Je vhodný pro všechny typy elektroniky a může být použit na různých elektronických částech, například deskách plošných spojů s průchozími vývody nebo SMT montáží, hybridních komponentech, kabelech a konektorech. Tento výkonný nehořlavý čistič rychle schne, je jednoduše aplikovatelný a snadno odstraňuje no-clean tavidla.

Dalším čističem nabízeným firmou MicroCare je General Purpose Cleaner & Adhesive Remover. Přírodní, rozložitelný, ale zároveň velmi silný odmašťovač a odstraňovač tavidla zajišťuje výborné čištění. Působí na všechny typy tavidel, past, olejů, inkoustů, tuků, silikonových povrchových povlaků a většinu lepidel.

Užitečným pomocníkem při čištění je také rozstřikovač TriggerGrip™, který velmi dobře funguje se všemi aerosolovými odstraňovači tavidel. Díky snížené spotřebě ředidla (až o 60 %) a možnosti úplného vyprázdnění zásobníku přispívá ke snížení nákladů.

www.microcare.com

Partneři

https://eipc.org/
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik