česky english Vítejte, dnes je sobota 29. leden 2022

Vyhrajte vývojovou desku BM64 Bluetooth Audio od Microchipu

DPS 2/2017 | Vývoj - články
Autor: Microchip

Časopis DPS Elektronika od A do Z vám nabízí možnost získat vývojovou desku BM64 Bluetooth Audio (BM-64-EVB-C2) od Microchipu umožňující snadný vývoj s využitím nových modulů a SoC IS206X s podporou Bluetooth Low Energy (BLE) od stejného výrobce. Platforma IS206X s vestavěnou pamětí typu Flash byla navržena speciálně pro využití s náhlavními soupravami – headsety, herními sluchátky nebo též reproduktory. Je flexibilní a díky svým výkonným prvkům umožňuje výrobcům audio techniky jednoduše zapracovat bezdrátová rozhraní pro přenos hudby nebo hlasové ovládání.

K vyzkoušení a názorné ukázce funkcí stereofonního audio modulu BM64 třídy 2 poslouží vývojová deska BM64 Bluetooth Audio. BM-64-EVB-C2 zahrnuje integrované rozhraní pro konfiguraci a programování s podporou možností „plug-and-play“ a chybět nesmí ani stavové LED. Prototyp svého zařízení totiž potřebujeme navrhnout rychle, stejně jako jej pak dostat i na trh.

Vyhrajte vývojovou desku BM64 Bluetooth Audio od Microchipu

K demonstraci spoje Bluetooth s využitím vestavěného stereo audio modulu BM64 a rovněž k jeho případné konfiguraci či programování dostáváme spolu s BM-64-EVB-C2 též odpovídající softwarové nástroje a aplikace. Vývojáři pracující na nositelné elektronice či zařízeních z oblasti internetu věcí, kteří nemají potřebné zkušenosti s Bluetooth Low Energy IP Stacky nebo vf technikou vůbec, se tak mohou spolehnout na moduly od Microchipu s vysokou mírou integrace znamenající samostatnost, nízkou vlastní spotřebu a rovněž plnou certifikaci.

BM64 EVB bude mít dva porty USB propojitelné s počítačem pomocí kabelu micro USB. Z vlastností vývojové desky BM64 Bluetooth Audio pak ještě vybíráme:

  • řešení založené na plně certifikovaném stereofonním audio modulu Bluetooth 4.2 BM64 třídy 2,
  • napájení z PC s využitím kabelu micro USB nebo baterie Li-Ion,
  • vestavěný stereofonní audio zesilovač s výkonem 3 W pracující ve třídě D,
  • integrovanou podporu pro NFC (Near Field Communication),
  • stereo audio výstup s kvalitním přednesem,
  • snadný přístup ke vstupním a výstupním pinům,
  • stavové LED pro spojení a data.

Zaujaly vás možnosti vývojové desky BM64 Bluetooth Audio od Microchipu a chtěli byste ji vyhrát? Navštivte stránky www.microchip-comps.com/dps-m64blue, kde je pro vás připraven on-line formulář.

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik