česky english Vítejte, dnes je středa 17. srpen 2022

Březen pod znakem „průmyslového jara“

DPS 1/2019 | Zajímavosti - články
Autor: Terinvest

Veletrh AMPER je největším B2B veletrhem v oblasti elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení v ČR i na Slovensku.

Pravidelně se jej účastní více na šest set vystavovatelů z tuzemska i zahraničí a v průběhu 4 dní jej navštíví více než 40 tisíc odborníků a techniků. Mezi vystavovateli jsou světoví lídři ve svých oborech, významné ryze české firmy i nadnárodní korporace. Veletrh AMPER pořádaný společností TERINVEST proběhne ve dnech 19.−22. 3. 2019 na brněnském výstavišti.

Březen pod znakem „průmyslového jara“

Vystavovatelé představí řadu technologických novinek ve 3 výstavních halách. Nebude chybět tradiční prestižní soutěž o nejpřínosnější exponát veletrhu ZLATÝ AMPER. V rámci doprovodného programu se připravují kromě samostatných konferencí a seminářů také rozsáhlá fóra, která se budou věnovat aktuálním tématům. Těšit se můžete na FÓRUM AUTOMATIZACE, FÓRUM ENERGETIKY, FÓRUM OPTONIKY nebo na úspěšné doprovodné projekty AMPER SMART CITY a AMPER START UP.

Chybět nebude také největší přehlídka elektromobility v Čechách, AMPER MOTION. Projekt AMPER MOTION se zaměřuje na dynamicky se rozvíjející oblast elektromobility. Návštěvníci si mohu prohlédnout a osobně vyzkoušet elektrické a hybridní dopravní prostředky a nejmodernější infrastrukturní zařízení pro elektromobily. Na posledním ročníku se představilo více jak 100 nejnovějších modelů současného světa elektromobility.

Mezi tradičně silné obory se řadí Elektronické součástky a moduly. V hale F se představí celá řada výrobců a distributorů. Jako každý rok nebude chybět AWOS, GM electronic, MP elektronik technologie, SENO, Stäubli Systems a další. Po roční pauze se můžete opět těšit na Fischer elektronik součástkový distributor nebo ILME. Svou premiéru na veletrhu bude mít například německý ELATEC, hongkongský CHIPMALL ELECTRONICS LIMITED nebo výrobce elektronických součástek a dílů, společnost VESAD ze Sedlice.

Březen pod znakem „průmyslového jara“ 1

Hala F hostí také vystavovatele se zaměřením na Výrobní zařízení pro elektrotechniku a elektroniku. Při nadcházejícím ročníku se jich zúčastní rekordní počet a rovněž obsadí rekordní plochu. Nebudou chybět AMTECH, IMT Technologies & Solution, Lintech, NETA SMT, PBT Rožnov p. R. nebo WEIDINGER.

Návštěvníci se také mohou těšit na přední firmy z oboru energetiky, vodičů a kabelů, elektroinstalace a osvětlení, které se představí v hale P. Hale V bude jako každý rok dominovat průmyslová automatizace a pohony.

AMPER umocní vaše úspěchy

Veletrh AMPER je jedinečným prostředím k rozšíření povědomí o nových trendech v oboru a příležitostí k navázání nových obchodních kontaktů, upevnění pozice na trhu a k setkání společností s odbornou veřejností. Svoji účast na 27. ročníku veletrhu AMPER již potvrdily jak tradiční tuzemské a zahraniční společnosti, tak nově se prezentující firmy nejen z České republiky a Slovenska, ale např. i z Německa, Polska, Švýcarska nebo Indie.

Pro více informací navštivte oficiální stránky veletrhu www.amper.cz.

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik