česky english Vítejte, dnes je sobota 18. květen 2024

Yamaha otevřela on-line předváděcí místo Yamaha SMT Virtual Reality Showroom

03.03. 2021 | Zprávy
Autor: Milan Klauz
obr1.jpg

Společnost Yamaha Motor Robotics SMT Section otevřela svoje on-line předváděcí středisko pod názvem Yamaha SMT Virtual Reality Showroom. To představuje jednoduchou možnost seznámení se s nejnovější technikou pro osazování desek, inspekci a manipulaci se součástkami. Registrovaní návštěvníci se mohou kdykoliv připojit a zhlédnout výrobní zařízení i softwarová řešení.

Zobrazení ukázkové místnosti v 360° pohledu umožňuje návštěvníkům přistoupit k jednotlivým zařízením, spustit stroj kliknutím a dozvědět se všechny potřebné vlastnosti daného zařízení. Představuje ideální prostředí pro seznámení se s produkty jak pro stávající uživatele produktů od Yamahy, tak i pro potenciální nové zákazníky.

Středem ukázkové místnosti je soubor zařízení pod názvem Intelligent Total Line Solution, které sestává z tiskárny pasty YSP10, inspekčního zařízení pájecí pasty YSi-SP, osazovacího stroje YSM20R a AOI inspekce YSi-V 3D. Návštěvníci se mohou v zobrazovací ploše volně pohybovat, a tak mohou také vidět tiskárnu YCP10 a vysokorychlostní modulární osazovací stroj YSM10. Sekce Product Preparation ukazuje řešení pro služby (Service Solutions) a správu materiálu (Material Management) včetně skladovací skříně YST-15. Sekce Yamaha Control Centre ukazuje nejnovější software pro programování zařízení a monitorování stavu. K dispozici jsou také všeobecné informace o společnosti Yamaha a brožury, které lze stáhnout.

Přístup do předváděcí místnosti je snadný a zdarma přes registraci na webové stránce zde.

mklauz@dps-az.cz