česky english Vítejte, dnes je neděle 10. prosinec 2023

PathWave Software Suite od Keysight Technologies může využívat cloud pro náročné výpočty

16.03. 2021 | Zprávy
Autor: Milan Klauz
obr0.jpg

Keysight Technologies, Inc. oznámil už koncem minulého roku vylepšení své sestavy software PathWave Software Suite o možnost využití cloudu pro velmi náročné výpočty. Zatímco tato skupina software zvládá tyto výpočty, uživatelé software nemívají k dispozici dostatečně výkonné výpočetní zařízení, které je pro některé analýzy a simulace potřeba.

Nové řešení pro PathWave software umožňuje uživatelům obejít výpočetní limity jejich hardware využitím cloudu (cloud processing clusters) – náročné výpočty jsou výrazně rychlejší a bez rizika.

Skupina software označovaná jako PathWave Software Suite zahrnuje software pro Advanced Design System, Compliance Test, Test Automation, Measurement Analytics a Manufacturing Analytics. Jedná se o otevřenou platformu software, která se může rozrůstat (scalable), je určena pro účinné zpracování dat, jejich sdílení a analýzy v každém momentě procesu vývoje produktu.

Americká firma Keysight Technologies, Inc. nabízí řešení, které napomáhá přivést elektronické výrobky na trh rychleji a s nižšími náklady díky simulacím návrhu, schválením prototypů, testům ve výrobě a optimalizacím prostředí sítě a cloudu. Software nachází uplatnění v leteckém, vojenském a automotive průmyslu, energetice, odvětví polovodičů a u všeobecné elektroniky.

Celá zpráva zde (obrázek: Reproduced with Permission, Courtasy of Keysight Technologies, Inc.)

mklauz@dps-az.cz