česky english Vítejte, dnes je pátek 19. červenec 2024

ROEQ - nové produkty pro zvýšení nosnosti mobilních robotů a zlepšení manipulace s nákladem

06.10. 2021 | Zprávy
Autor: Milan Klauz
01.jpg

Společnost ROEQ, vedoucí výrobce mobilního robotického příslušenství (MRE), uvedla dva nové nadstavbové moduly a související doplňky určené ke zvýšení nosnosti a zlepšení manipulačních schopností AMR robotů od Mobile Industrial Robots (MiR). Zatímco nový produkt ROEQ TMS-C1500 umožňuje robotům MiR nově přepravovat náklad o hmotnosti až 1 500 kg, modul TML200 dokáže efektivně zvedat náklad s modelem MiR250.

Chronický nedostatek pracovníků a enormní růst poptávky v segmentu onlinového prodeje kladou vysoké nárok na skladová, logistická a výrobní zařízení. Aby podniky v oblasti přepravy zboží zvládly požadavky na rostoucí objem a produktivitu, musejí vytěžit ze svých existujících investic do automatizace maximum.

Zvýšením nosnosti AMR robotů a posílením flexibility v oblasti manipulace s nákladem poskytují tyto dva nové produkty od společnosti ROEQ podnikům možnost dosáhnout požadované produktivity a překonat aktuální personální nouzi, aniž by musely významně investovat do dalších technologií.

Více informací zde

mklauz@dps-az.cz