česky english Vítejte, dnes je úterý 28. listopad 2023

Nový teplotní profiloměr SLX nepotřebuje nastavení

08.12. 2021 | Zprávy
Autor: Milan Klauz
Obr1_Solderstar.jpg

Společnost Solderstar uvedla na výstavě productronica v Mnichově nový teplotní profiloměr SLX. Ten zaznamenává teploty v pájecích pecích během procesu pájení. Jeho hlavní výhodou je možnost použití bez nutného počátečního nastavení měření, takže je okamžitě k dispozici.

Nový Solderstar SLX je přesný, robustní, velmi kompaktní zapisovač dat napájený baterií, který je určen pro měření a zaznamenání procesních parametrů při jakémkoliv druhu pájení (přetavením, na vlně, v parách, či selektivní pájení).

Umožňuje rychlejší a přesnější měření teplot bez šumu až na 12 kanálech, zatímco měří další procesní parametry pomocí senzorů. Počet měřících kanálů lze rozšířit až na 24 či 36 kanálů pomocí speciálních adaptérů. SLX je připraven k práci po deseti minutách nabíjení přes USB připojení, zatímco po dvou hodinách je schopen pracovat plných 15 hodin. Bezdrátová telemetrie 2,4Ghz zajišťuje rychlý přenos dat, přičemž se i nadále udržuje přesnost záznamu teplot na úrovni +/- 0.5° C v rozsahu teplot -200° C až 1300° C.

Více informací zde

mklauz@dps-az.cz