česky english Vítejte, dnes je čtvrtek 20. červen 2024

Nové produkty CEM v nabídce TME

26.05. 2022 | Zprávy
Autor: Jan Robenek
01.jpg

CEM je dodavatelem testovacích a měřicích přístrojů pocházejícím ze Shenzhenu. Přestože jsou jeho výrobky v nabídce distributora, společnosti TME, dostupné již delší dobu, stojí za to upozornit na několik nových řešení, která zde přibyla. Jedná se o testery a měřicí přístroje určené k profesionálnímu využití, vyznačující se vysokým stupněm krytí a také odolností vůči nepříznivým vlivům prostředí. Hodit se budou jak při instalaci, tak i údržbě.

Jednou u novinek se rovněž stává průmyslový multimetr True-RMS DT-9560 s krytím IP67, což znamená úplnou ochranu před prachem a vodou. Zařízení změří AC/DC napětí v rozsahu do 1 000 V, resp. AC/DC proud v rozsazích od 600 μA až do 10 A (45 Hz až 1 kHz). Kromě veličin, jako jsou odpor, kmitočet nebo kapacita, lze s pomocí termočlánku typu K dále měřit i teplotu, a to až do +1 000 °C. Vestavěný dolnopropustný filtr pak umožňuje analýzu signálů z VFD. Velký podsvětlený displej nabídne 61bodový bargraf a doplňkové funkce, jako jsou Data Hold či Min/Max.

Připraveno s využitím materiálů, dostupných na stránkách distributora, společnosti TME, kde také naleznete více informací.

robenek@dps-az.cz