česky english Vítejte, dnes je pondělí 15. duben 2024

Nové multimetry do ruky GW Instek řady GDM-500

14.07. 2022 | Zprávy
Autor: Jan Robenek
01.jpg

Další měřicí technika od společnosti GW Instek je nyní ve znamení nové generace příručních multimetrů řady GDM-500, kterou výrobce s důrazem na snadné použití, přesnost a také odolnost představil minulý měsíc. Zařízení se uplatní nejen v běžném provozu, ale třeba i domácnostech coby základní přístroj pro testování a měření.

S ohledem na předchozí generaci v řadách GDM300/400 zdědila novinka nejen funkci automatického vypínání, otočný přepínač pro volbu různých funkcí nebo např. jednoduše použitelná tlačítka, ale může se rovněž pochlubit funkcí NCV (Non-Contact Voltage). Technika nové řady GDM-500 pamatuje také na výstrahy, které jsou bezprostředně nejen vidět, ale i slyšet, a uplatní se jakmile s napětím či proudem překročíme měřicí rozsah multimetru.

Série zde zahrnuje celkem čtyři modely – GDM-541, GDM-533, GDM-532 nebo též GDM-531 odlišené třeba funkcí True RMS, analogovou stupnicí či komunikačním rozhraním USB.  

Více informací již najdete v celé zprávě New generation handheld DMM, the GDM-500 series; In your palm, powerful and beyond.

robenek@dps-az.cz