česky english Vítejte, dnes je neděle 03. prosinec 2023

Würth Elektronik a Luminovo mění proces objednání DPS

03.08. 2022 | Zprávy
Autor: Milan Klauz
01.jpg

Würth Elektronik Circuit Board Technology, největší evropský výrobce DPS (desek plošných spojů), a Luminovo, dodavatel software pro elektronický průmysl, spojily síly ve snaze zjednodušit, zrychlit a zpřesnit odhad nákladů na výrobu desek svých zákazníků.

S pomocí API (application programming interface) od Würth Elektronik je jejich PCB online shop přímo napojený na software LumiQuote od Luminovo, které automaticky extrahuje všechny důležité technické parametry dané desky. Zpracováním těchto informací jsou získány podklady pro cenu výroby a dodací lhůty, přičemž vše proběhne v reálném čase.

Tímto spojením se celý proces nabídek a objednávek na výrobu DPS automatizuje. Zákazníci mohou opakovaně získat přehled o ceně i možnostech dodání, rychle, jednoduše a přesně. Software od Luminovo navíc i kontroluje, zda navržení deska odpovídá možnostem výroby u Würth Elektronik.

Luminovo má k dispozici i další programy pro výrobu DPS, např. Stackrate, jejichž cílem je přejít na automatizací a digitalizaci výrobních procesů.

Více informací zde

mklauz@dps-az.cz