česky english Vítejte, dnes je pondělí 15. duben 2024

SPS 2023 má velmi vysokou míru opakovaných rezervací u vystavovatelů

04.03. 2023 | Zprávy
Autor: SPS
01.jpg

Odborný veletrh inteligentní a digitální automatizace míří znovu k úspěchu: již na začátku roku se na veletrh SPS 2023, který se bude konat v Norimberku od 14. do 16. listopadu 2023, přihlásilo více než 700 vystavovatelů.
Podíl opakovaných rezervací ze strany vystavovatelů z loňského roku, jakož i počet přihlášek od nových vystavovatelů je velmi vysoký.

Na letošní podzimní vrcholnou akci v oblasti automatizace se již přihlásilo bezpočet firem z celého světa. Mezi nimi jsou mezinárodní klíčoví hráči, jako například Bosch Rexroth, SICK, Phoenix Contact, Beckhoff Automation, WAGO a Endress+Hauser, ale také mnoho malých a středních firem, začínajících podniků a odborníků, kteří v Norimberku chtějí představit svá inovativní řešení pro automatizaci. „Po úspěšném obnoveném zahájení v uplynulém roce zájem o SPS nadále vzrostl a ohlasy jsou již nyní výrazně vyšší než loni ve stejnou dobu. Kromě toho jsme v současné době v kontaktu s mnoha dalšími firmami, což nás velmi těší a naznačuje, že se SPS opět vyvíjí na úroveň před korona-virem,“ říká Sylke Schulz-Metzner, místopředsedkyně SPS v rámci společnosti Mesago Messe Frankfurt. Pořadatel Mesago Messe Frankfurt proto opět uvažuje o tom, že obsadí další dvě haly, aby vyhověl požadavkům a přáním vystavovatelů.

Zájemci z řad firem, které chtějí vystavovat na veletrhu SPS 2023, mohou až do 31. 3. 2023 včetně využít slevu za včasnou rezervaci.

V plánu je digitální doprovodná akce

Stejně jako loni hodlá tým SPS opět nabídnout doprovodnou digitální koncepci. „Prostřednictvím digitálního doprovodu k veletrhu vytváříme přidanou hodnotu pro všechny zúčastněné. Z loňského roku jsme si mohli odnést, že především odborné příspěvky a panelové diskuse na aktuální témata z fóra veletrhu nabízejí relevantní přidanou hodnotu pro návštěvníky veletrhu, a to jak živě, tak na vyžádání. Někteří účastníci také využili možnost navázat digitální kontakty s jinými členy komunity veletrhu SPS. To bychom chtěli každopádně zachovat,“ shrnuje Martin Roschkowski, předseda společnosti Mesago Messe Frankfurt.

Aktuální informace

Na adrese sps-messe.de pořadatel pravidelně sděluje aktuální informace o veletrhu. Zájemci se zde mohou také vyčerpávajícím způsobem informovat o návštěvě této akce a přibližně od léta také o hlavních bodech veletrhu SPS 2023 a doprovodného programu.

Původní tisková zpráva