česky english Vítejte, dnes je úterý 28. květen 2024

Samtec a Mouser Electronics vydali novou e-knihu o návrhu high-speed elektroniky

15.04. 2023 | Zprávy
Autor: Mouser Electronics
01.jpg

Společnost Mouser Electronics, autorizovaný distributor polovodičů a elektronických součástek, vydává ve spolupráci se společností Samtec novou e-knihu, která zkoumá nové výzvy v oblasti návrhu high-speed elektroniky a popisuje nové technologie kabelů, které tyto výzvy pomáhají řešit.

V knize Samtec Flyover Solutions Break Next-Gen System Architecture Constraints přinášejí odborníci společnosti Samtec bohaté informace o tom, jak nedávné technologické objevy umožnily významný pokrok v oboru návrhu elektroniky. Kniha se zabývá tématy, jako je směrování high-speed signálů, signálovou integritou, technologií kabelů twinax a systémy optických kabelů.

Při vývoji nové aplikace využívající high-speed signály se návrhář musí vypořádat s řadou problémů, včetně zkreslení, integrity signálu, diferenciálních signálů a elektromagnetického rušení. Kniha Samtec Flyover Solutions Break Next-Gen System Architecture Constraints přináší praktické poznatky, jak tyto výzvy řešit pomocí kabelových sestav a konektorů Samtec.

Další podrobnosti najdete v původní tiskové zprávě www.mouser.com/newsroom/publicrelations-samtec-flyover-ebook-2023final/