česky english Vítejte, dnes je pondělí 11. prosinec 2023

Nová mezinárodní online akce EPLAN – EPLAN L!ve : Bohaté zkušenosti z oblasti konstrukce a mnohem více za pouhé dvě a půl hodiny

20.06. 2023 | Zprávy
Autor: EPLAN
01.jpg

Jakým výzvám čelí výrobci strojů a rozváděčů na současných globálních trzích? Jak lze nastavit správný kurz pro efektivní inženýrskou práci už od počátku? Letošní akce EPLAN L!ve 2023, která se koná 21. června 2023, podá koncentrované odpovědi, představí přednosti nových verzí softwaru a ukáže, jak EPLAN doprovází své zákazníky na každém kroku jejich cesty – od počátku konstruování až k výrobě. Společnosti jako Harro Höfliger, Kratos Industries a Sany představí některé ze svých osvědčených postupů, které uplatňují na světovém trhu, a nechají nahlédnout do svých pracovních postupů a metod projektování, jež jim umožňují dosáhnout maximální konzistence a efektivity.

Jaké jsou současné trendy v konstruování na globálním trhu? Jak se co nejlépe vypořádat s tématy, jako jsou transformace energetiky, vytváření provázaných ekosystémů, nedostatek kvalifikovaných pracovníků a digitální transformace, pokud jde o inženýrskou práci? Poskytovatel řešení EPLAN se bude během své nové online akce EPLAN L!ve dne 21. června 2023 věnovat odpovědím na tyto otázky. Vysoce postavení hráči v oboru výroby strojů, jako jsou firmy Harro Höfliger z Německa nebo Sany z Číny, budou sdílet základní informace a vhled do svých vlastních osvědčených metod a procesů. Kratos Industries, výrobce rozváděčů se sídlem v USA, bude sdílet své zkušenosti s návrhy 3D rozváděčů, včetně plně automatizované výroby pomocí stroje na konfekcionování kabelů Wire Terminal WT a obráběcího centra Perforex, přičemž oba stroje jsou vyrobené firmou Rittal.

Informativní a mezinárodní

„S letošní novou online akcí se zaměřujeme na výzvy, kterým naši zákazníci čelí zejména v oblasti výroby strojních zařízení a rozváděčů,“ říká viceprezident EPLAN Jan Fleming. „Naším cílem je sdílení praktických zkušeností jak z pohledu výrobce, tak z pohledu zákazníka. Spolu s tržními trendy a osvědčenými postupy inženýrské praxe zákazníků, představíme náhled nadcházející verze EPLAN. Jestliže se všichni podělíme o své zkušenosti a budeme aktivně diskutovat nad tématem, jak v budoucnu zajistit nejvyšší efektivitu inženýrských prací.“

Pohled do zákulisí: nová verze EPLAN Platforma

Po prvním představení na veletrhu Hannover Messe se účastníci budou moci seznámit také s novou verzí EPLAN Platforma 2024. Nové matematické výpočetní funkce, snadnější použití při správě svorek a bezprecedentní možnosti navigace 3D modelem rozváděče jsou jen některé z nových funkcí, na které se uživatelé mohou těšit. To vše také usnadňuje vytváření digitálního dvojčete v softwaru EPLAN Pro Panel. Další nová funkce: jde-li o kabeláž stroje ve spojení s EPLAN Harness proD, náhradní vodiče mohou být připojeny v okamžiku pouhým kliknutím.

Zájemci se mohou zdarma registrovat na: www.eplan-software-com/live