česky english Vítejte, dnes je pondělí 11. prosinec 2023

Společnost Farnell sponzoruje soutěž v elektronice s cílem zlepšit budoucnost planety

29.07. 2023 | Zprávy
Autor: Farnell
01.jpg

Společnost Farnell ve spolupráci s Maker Faire Rome sponzoruje designovou soutěž FAE Technology „My maker PCBA: Your Electronics For A Better Planet“.

Zúčastnit se mohou tvůrci z celého světa, kteří zkusí využít potenciál elektronických technologií při vytváření udržitelné budoucnosti. Soutěž je nyní veřejně přístupná a soutěžní příspěvky jsou přijímány do 15. září 2023.

Veřejně prospěšná firma FAE Technology, která se specializuje na vestavěnou elektroniku, významně podporuje propojení technologií a udržitelnosti, neboť usiluje o budoucnost, v níž je elektronika nepostradatelným nástrojem umožňujícím konkrétní řešení problémů naší doby. V tomto kontextu vznikla soutěž „My maker PCBA: Your Electronics For A Better Planet“ se speciálním zaměřením na projekty týkající se ekologické udržitelnosti.

Soutěž zahrnuje širokou škálu konceptů a aplikací souvisejících s ekologickou udržitelností. Mezi hlavní oblasti zájmu patří agrotechnika, oběhové hospodářství, chytrá města, mobilita, elektrifikace a další. Tvůrci elektronických projektů s hotovými schématy, kusovníky a výrobními Gerber daty možná mají přesně to, o co tato soutěž usiluje.

Účast v soutěži nabízí možnost vyhrát zajímavé ceny. Hodnotící komise posoudí a odmění tři nejlepší projekty na základě jejich hodnoty a nápaditosti. Společnost FAE Technology pak bude, v závislosti na složitosti každého předloženého projektu, s vítězi spolupracovat na výrobě omezeného počtu prototypů (od 1 do 10) elektronických desek. Vítězové dostanou jedinečnou příležitost prezentovat své projekty na veletrhu Maker Faire Rome – The European Edition ve vyhrazeném prostoru v rámci technologické zóny FAE.

Další informace o soutěži a možnost registrace naleznete na webu makerfairerome.eu/en/my-maker-pcba-your-electronics-for-a-better-planet-2/.