česky english Vítejte, dnes je čtvrtek 20. červen 2024

Ohebné úchyty na kabelové vázací pásky

DPS 6/2018 | Články
Autor: Conrad

Inovativní samolepicí úchyt kabelové vázací pásky FlexTack umožňuje rychlou a snadnou instalaci kabelů i na zakřiveném povrchu, a to bez vrtání nebo šroubování.

Speciální provedení úchytu kabelové vázací pásky FlexTack usnadňuje nalezení optimální trasy kabelů nebo trubek, a to i na zakřiveném povrchu. Díky tomu lze předejít nebezpečí zakopnutí nebo poškození izolace kabelu či nátěru povrchu bez vrtání, šroubování, pájení nebo zesílení ochrany kabelu.

Flexibilní provedení, vynikající přilnavost a odolnost vůči vysokým teplotám úchytu kabelové vázací pásky FlexTack nabízí konstruktérům a montážním firmám větší volnost při optimalizaci a skrývání kabelových tras ve složitých elektroinstalacích.

Ohebné úchyty na kabelové vázací pásky

Ohebný úchyt kabelové vázací pásky (28 × 28 × 6,3 mm) drží prakticky na jakémkoliv povrchu (sklo, hliník, syntetické materiály, nátěry, práškový lak). Úchyt je vyroben z teplovzdorného polyamidu a hodí se tedy pro permanentní použití při teplotách od –40 až do +150 °C. Instalace je rychlá a snadná a snižuje náklady při montáži na míru. Na rozdíl od vrtání či šroubování nepoškozuje lepicí úchyt lakované povrchy a snižuje riziko vzniku koroze. Usnadňuje i instalaci kabelů na špatně přístupných místech.

Instalace úchytu na kabelovou vázací pásku FlexTack je snadná: stačí očistit povrch, odstranit ochrannou fólii a přitlačit úchyt k povrchu. K úchytu lze ihned upevnit svazek kabelů pomocí vázací pásky. Speciální akrylátové lepidlo zajišťuje rovnoměrné rozložení zátěže s vysokou přídržnou silou a vynikající přilnavostí.

Úchyt umožňuje instalaci kabelů, vodičů a trubek pomocí běžných vázacích pásek.